اطلاعیه به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن

اطلاعیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن


بسم الله الرحمن الرحیم

ملت غیور و انقلابی ایران اسلامی

 

اینک که قریب به سه دهه از سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می‌گذرد برکات و ثمرات این خیزش عظیم ملی اسلامی بیش از پیش عیان گشته است. محو طاغوت و فساد رسوخ کرده در اعماق دستگاه رژیم پهلوی به همراه تشکیل حکومتی مردمی بر پایه اصول عالیه اسلام ناب و بازگشت روحیه تضعیف شده خودباوری و اعتماد بنفس و امید به آینده در آحاد ملت پرافتخار ایران از جمله این ثمرات پرارزش و ذی قیمت است. ارزشمندتر و مهمتر آنکه در طول قریب سی سال گذشته نه تنها در عزم و اراده ملت عزیز ایران رخوت و کاستی پدیدار نگشته که به الطاف الهی و ایستادگی مستمر آنان در صحنه دفاع از ارزشها، امیدهای واهی دشمنان در شکست اهداف ملت به شکسته شدن خدعه‌ها و بدخواهی‌ آنان تبدیل شده است که این شایسته شکری مضاعف بوده و ایرانیان را به سمبل مقاومت در میان ملتهای جهان مبدل ساخته است.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن سپاس و تقدیر از این ایستادگی، اعلام می‌دارد که همگام با توده‌های میلیونی ملت حماسه آفرین در سراسر کشور در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن ماه شرکت نموده و اقتدار و صلابت اسلام و ایران را بار دیگر به زیاده خواهان و بداندیشان اثبات خواهد نمود.

بی تردید حماسه ۲۲ بهمن ماه امسال با حضور آگاهانه و مقتدرانه ملت در ۲۴ اسفندماه سال جاری در پای صندوق‌های آراء انتخابات مجلس شورای اسلامی تکمیل و یأس و سرخوردگی اجانب را بیش از پیش پدید خواهد آورد.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

محمد یزدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *