بیانیه به مناسبت هشت شوال سالروز تخریب قبور مطهر ائمه بقیع

بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به مناسبت هشت شوال سالروز تخریب قبور مطهر ائمه بقیع

 مورخ ۱۳۹۹/۰۳/۱۱

بسم‌الله الرحمن الرحیم

هشتم شوال یادآور یکی از تلخ‌ترین و دردآورترین حادثه‌ها در جهان اسلام است که در آن فرزندان شیطان و جاهلان شجره ملعونه وهابیت، آتش کینه خود را علیه پاک‌ترین و مقدس‌ترین سرزمین‌ها شعله‌ور کردند و قبور مطهر ائمه بقیع را تخریب کردند. جاهلان متحجر و عقب‌مانده که با ادعای اسلام، افکار مسموم خود را منتشر می‌کنند و ذلیلانه و وحشت‌زده، از گفتگوی عقلانی و مباحثه فرار می‌کنند.

آل سعود خبیث و تکفیری‌های داعشی در ادامه فرقه‌های جعلی ساخته سرویس‌های امنیتی استکبار برای تفرقه و اختلاف‌افکنی بین مسلمانان تجهیز می‌شوند و به قتل و کشتار مسلمین در جای‌جای جهان می‌پردازند.

داعش به‌عنوان مروج اسلام اموی و مروانی دستانی خون‌بار در جنایت و شقاوت دارد و از پدران وهابی و تکفیری خود درس‌هایی بسیار آموخته است. از جنایت‌های دردناک و تلخی که امروز در یمن واقع می‌شود تا هتک حرمت مساجد و مقابر در سوریه و همچنین تخریب قبور ائمه معصومین در سامرا و هتک حرمت عتبات عالیات همه در کارنامه ننگین و سیاه آل سعود، فرقه وهابیت و داعش ثبت‌شده و تاریخ این حجم پلیدی و ستمگری را فراموش نخواهد کرد.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن تسلیت سالروز تخریب قبور ائمه بقیع توسط فرقه ضالّه وهابیت اعلام می‌دارد: حقیقت اسلام و نورانیت اهل‌بیت (علیهم السلام) پرده‌های سیاه و شب گستر این فرقه‌ی گمراه را پاره خواهد کرد و حاکمیت شجره طیبه و ظهور ثمره آن را نوید خواهد داد.

پایان کار این گمراهان خون‌خوار نزدیک است و اسلام مبتنی بر عقلانیت و متکی به معارف قرآن و اهل‌بیت‌(علیهم‌السلام)، اسلام وابسته به دلارهای آمریکایی را نابود خواهد کرد.

محبان اهل‌بیت‌(ع) که روز هشتم شوال را به سوگ نشسته‌ و خاطره آن را زنده نگه‌داشته‌اند درراه مبارزه با اندیشه تکفیر، ثابت‌قدم و استوار حضور دارند و با پایان فساد و خونریزی ابلهان منحرف وهابی، بقیع را دوباره خواهند ساخت و مضجع شریف ائمه هدی را به بهترین نحوه بازسازی خواهند کرد. ان‌شاءالله

(۲۲۸۳۰/۱۱۰۳/ج)

 

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

محمد یزدی

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *