پیام تشکر جامعه مدرسین در پاسداشت حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش روابط عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، در پی حضور شکوهمند و حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن، جامعه مدرسین بیانیه‌ای به شرح ذیل صادر کرد که در بخشی از آن آمده است: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پاسداشت حضور مؤمنانه و هوشمندانه ملت ایران در راهپیمایی پر شکوه 22 بهمن مراتب تقدیر، تشکر و ارادت خود را به این مردم غیور اعلام می‌دارد و توفیق الهی در نیل به سعادت و کسب دعای خیر حضرت بقیة الله الاعظم – ارواحنا فداه – را برای آحاد ملت مسئلت دارد.
لوگوی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم عظیم الشأن و شگفتی آفرین ایران بار دیگر حماسه‌ای ماندگار خلق کردند و با حضور آگاهانه خود در راهپیمایی شکوهمند ۲۲ بهمن، در یاری رساندن به جبهه حق و انجام تکلیف دینی و انقلابی خود نمایشگاهی از عزت و عظمت آفریدند.

تبلیغات رسانه‌های مزدور دشمن، وسوسه‌‌های قلوب مریض و دشواری‌های اقتصادی و معیشتی نتوانست بر عزم ملت ایران فائق آید و حماسه حضور، سراسر ایران را فراگرفت تا بار دیگر نیرومندی و سرزندگی این نظام دینی بر همگان روشن گردد.

حال که ملت غیور و فهیم ایران برای نصرت دین خدا در راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن عزم راسخ و بصیرت خود را آشکار کردند، رحمت و برکات الهی بر آنان نازل «وَ کانَ حَقًّا عَلَینا نَصرُ المُؤمِنین» محقق خواهد شد.

مسئولان و کارگزاران نظام اسلامی در مقام شکر نعمت چنین ملت شریفی جبهه سپاس بر آستان الهی بسایند و با تلاش شبانه روزی در امر خدمت رسانی، قدردان این حماسه سازان باشند.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پاسداشت حضور مؤمنانه و هوشمندانه ملت ایران در راهپیمایی پر شکوه ۲۲ بهمن مراتب تقدیر، تشکر و ارادت خود را به این مردم غیور اعلام می‌دارد و توفیق الهی در نیل به سعادت و کسب دعای خیر حضرت بقیه الله الاعظم – ارواحنا فداه – را برای آحاد ملت مسئلت دارد.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *