آیت الله مقتدایی در دیدار اعضای مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم:

اهمیت این انتخابات به اندازه اهمیت خود نظام است

قائم مقام جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، جمهوری اسلامی ایران را تأثیر گذار در سراسر جهان توصیف کرد و ابراز داشت: اهمیت این انتخابات به اندازه اهمیت خود نظام است؛ چرا که شرکت در انتخابات سبب تقویت نظام می‌شود و تقویت نظام واجب است. بنابراین شرکت در این انتخابات هم واجب و لازم خواهد بود.
دیدار اعضای مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری با آیت الله مقتدایی

به گزارش روابط عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، آیت الله مقتدایی در دیدار اعضای مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی ابراز داشت: عمل خلاف انسانیت رژیم صهیونیستی در نسل کشی و کشتن کودکان، بانوان و بیماران را محکوم کرده و با تمام وجود اظهار تأسف و تأثر می‌نماییم.

وی در ادامه سخنان خود موضوع انتخابات را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: از اوائل انقلاب تا کنون انتخابات‌های مهمی داشته‌ایم و همه هم از درجه‌ای از اهمیت برخوردار بوده‌اند و مردم نیز در آن‌ها شرکت حداکثری داشته‌اند.

عضو جامعه مدرسین ادامه داد: دو انتخابات در پیش داریم که هر دو مهم است. یکی مجلس شورای اسلامی که از ارکان نظام جمهوری اسلامی است و دیگری مجلس خبرگان که شأن بالایی دارد و تعیین رهبر به عهده آنان است.

وی ابراز امیدواری کرد: امیدواریم خداوند، رهبر معظم انقلاب – مد ظله العالی – را کمک کند تا ایشان پرچم این انقلاب را به دست حضرت ولی عصر – عجل الله تعالی فرجه – بدهند.

قائم مقام رئیس جامعه مدرسین خاطر نشان کرد: انتخابات پیش رو با انتخابات دوره‌های قبل متفاوت است؛ چرا که زمان حساسی است و انقلاب در معرض اتهام و خطر قرار گرفته است. بنابراین وظیفه مهمی در پیش داریم.

وی افزود: دشمنان سرسختی داریم که می‌خواهند این نظام را سرنگون سازند. بنابراین شرکت در این انتخابات یک تکلیف و وظیفه شرعی و الهی است که بر عهده ملت ایران قرار دارد و إن شاء الله شاهد یک انتخابات با ارزش که سبب تقویت و تحکیم نظام شود خواهیم بود.

آیت الله مقتدایی، جمهوری اسلامی ایران را تأثیر گذار در سراسر جهان عنوان کرد و ابراز داشت: اهمیت این انتخابات به اندازه اهمیت خود نظام است؛ چرا که شرکت در انتخابات سبب تقویت نظام می‌شود و تقویت نظام واجب است. بنابراین شرکت در این انتخابات هم واجب و لازم خواهد بود.

شایان ذکر است در ابتدای این دیدار، حجت الاسلام و المسلمین علی بنایی، دبیرکل مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری استان قم، گزارشی از عرصه فعالیت‌های این مجمع ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *