آیت الله حسینی بوشهری در دیدار قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره):

کمیته امداد تبلور سیره کمک رسانی اهل بیت (ع) به نیازمندان است

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم کمیته امداد را تبلور سیره کمک رسانی اهل بیت -علیهم السلام- به نیازمندان ارزیابی کرد و بیان داشت: یکی از ویژگی‌های برجسته زندگی پیشوایان دینی ما رسیدگی، دلجویی و مباشرت در پیگیری کار نیازمندان بوده است و کمیته امداد عامل به این سیره نورانی پیامبر و اهل بیت -علیهم السلام- است.
دیدار قائم مقام کمیته امداد امام خمینی ره کشور با آیت الله حسینی بوشهری به منظور معرفی مدیرکل جدید این سازمان در قم

به گزارش روابط عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، قائم مقام کمیته امداد امام خمینی ره کشور به منظور معرفی مدیرکل جدید این سازمان در استان قم، با آیت الله حسینی بوشهری دیدار کرد.

رئیس جامعه مدرسین، کمیته امداد را از نهادهای مورد اعتماد جامعه دینی عنوان کرد و ابراز داشت: اعتماد در هر جامعه‌ای یک سرمایه اجتماعی محسوب می‌شود و در جامعه‌ای که اعتماد حرف اول را می‌زند، آن جامعه و آن مجموعه‌ای که مورد اعتماد مردم قرار گرفته است، مجموعه بالنده و موفقی است.

وی کمیته امداد را یکی از نهادهای برآمده از انقلاب اسلامی خواند و اظهار داشت: همه نهادهای برآمده از انقلاب، در مجموع دارای این ویژگی یعنی برخورداری از اعتماد جامعه هستند؛ چرا که بر اساس یک عمل مخلصانه شکل گرفته‌اند و پایه گذار آن‌ها، عمدتاً، معمار کبیر انقلاب -قدس الله نفس الزکیه- بوده‌اند.

امام جمعه قم کمیته امداد را تبلور سیره کمک رسانی اهل بیت -علیهم السلام- به نیازمندان ارزیابی کرد و بیان داشت: یکی از ویژگی‌های برجسته زندگی پیشوایان دینی ما رسیدگی، دلجویی و مباشرت در پیگیری کار نیازمندان بوده است و کمیته امداد عامل به این سیره نورانی پیامبر و اهل بیت -علیهم السلام- است.

وی کارکنان کمیته امداد را افرادی خدوم و پرتلاش توصیف کرد و افزود: خداوند در قرآن کریم می‌فرماید «فَإِنَّ اللَّهَ لَا یُضِیعُ أَجْرَ الْمُحْسِنِین.» بنابراین کمیته امداد مورد عنایت خدای متعال است و علاوه بر آن، به طور قطع، مورد عنایت اهل بیت -علیهم السلام- نیز می‌باشد؛ چرا که فعالیت‌های آن، ادامه راه ایشان است.

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری، در پایان سخنان خود، ضمن تقدیر از زحمات دکتر محسن مسعودیان‌راد، مدیرکل سابق کمیته امداد استان قم، برای حجت الاسلام و المسلمین محمدطاها مهری، مدیرکل جدید این سازمان در استان قم، آرزوی موفقیت نمود.

در ادامه این جلسه، دکتر مصطفی خاکسار، قائم مقام کمیته امداد امام خمینی ره کشور ضمن تقدیر از مشارکت‌های مردمی در خدمت رسانی‌های کمیته امداد به نیازمندان، ابراز داشت: مردم واقعاً در دفاع از نظام و اسلام کم نگذاشتند و هرچه داریم از برکت امام بزرگوار و شهدای عزیزمان است و امیدواریم بتوانیم خدمتگزار خوبی باشیم. هیچ یک از مسئولان نباید فراموش کنند که خدمتگزار چه مردمی هستند و چه وظیفه‌ای دارند.

شایان ذکر است، در پایان جلسه، مدیرکل سابق کمیته امداد استان قم گزارشی از سرفصل اقدامات صورت گرفته در زمان تصدی دو ساله خود ارائه کرد و حجت الاسلام و المسلمین مهری، مدیرکل جدید کمیته امداد استان قم نیز ابراز امیدواری کرد در مسئولیت جدید بتواند فعالیت‌های خوب دوره مدیریت قبل را با قوت ادامه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *