آیت الله کعبی در مراسم رأی گیری انتخابات مجمع نمایندگان طلاب:

مجمع نمایندگان طلاب در شکل گیری حوزه انقلابی نقش آفرین باشد

نایب رئیس جامعه مدرسین گفت: مجمع نمایندگان طلاب می تواند در شکل گیری حوزه انقلابی در چارچوب منویات مراجع معظم تقلید -دامت برکاتهم-، امام راحل -قدس سره- و رهبر معظم انقلاب -مدظله العالی- نقش آفرین باشد.
آیت الله عباس کعبی در انتخابات مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم شرکت کرد

به گزارش روابط عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، آیت الله عباس کعبی با حضور در مدرسه فیضیه در انتخابات نهمین دوره مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم شرکت کرد و رأی خود را به صندوق انداخت.

نایب رئیس دوم جامعه مدرسین مجمع نمایندگان طلاب را در تبین، گفتمان سازی، شبکه سازی، کادر سازی، خدمت رسانی و کمک به بدنه مدیریتی حوزه های علمیه، نقش آفرین توصیف کرد و افزود: مجمع نمایندگان طلاب می تواند در شکل گیری حوزه انقلابی در چارچوب منویات مراجع معظم تقلید -دامت برکاتهم-، امام راحل -قدس سره- و رهبر معظم انقلاب -مدظله العالی- نقش آفرین باشد و در این سال های متمادی هم خدمت خوبی به طلاب ارائه کرده است.

وی در ادامه ضمن تشکر از ستاد برگزاری انتخابات نهمین دوره مجمع نمایندگان طلاب گفت: به سهم خودم از طلابی که امروز در انتخابات شرکت کردند و مراجع معظم تقلید که این حرکت را تشویق می‌کنند، تشکر می کنم و خوشحالم که بنده هم توفیق پیدا کردم مانند سایر طلاب در انتخابات شرکت کنم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *