بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان

به گزارش روابط عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به مناسبت فرا رسیدن 13 آبان، بدین شرح است:
بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله ۱۳ آبان، روز مبارزه با استکبار جهانی، نماد صف آرایی و ایستادگی ملت حق مدار ایران در مقابل جبهه ی ظلم و استکبار، آمریکای جنایتکار است.
۱۳ آبان و پیام های عمیق و بنیادین آن از عدم کرنش درمقابل قانون ننگین کاپیتولاسیون تا خروش علیه هرگونه فتنه انگیزی جاسوسان؛ در تمام روز های زندگی ملت ایران متبلور است و ملت ما راه مبارزه با نظام سلطه را رها نخواهد کرد.
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل عظیم الشان (قدس سره) و شهدای دانش آموز و دعوت مردم فهیم میهن اسلامی به پاسداشت یوم الله ۱۳ آبان، مبارزه با استکبار جهانی را راه تحقق اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی و طلوع‌ خورشید حق‌ و عدل حضرت مهدی موعود(عجل الله تعالی فرجه الشریف) می‌داند و اعلام می دارد:
۱-آن چه در روز های اخیر از اغتشاشات، هتک حرمت مقدسات و کشتار مردم بیگناه توسط مزدوران استکبار در کشور گذشت؛ ضرورت دشمن شناسی و مبارزه مستمر با آمریکا را آشکارتر ساخت و به همه فهماند غفلت و سستی در شناخت زمینه های ورود دشمن، هزینه های سنگینی درپی دارد.
۲-تحریم های پیچیده و فلج کننده و تزویر های سیاسی نظام سلطه گرچه نظام فکری برخی را دچار اشتباه محاسباتی کرده است؛ اما قاطبه ملت ایران در مسیر آرمانهای انقلاب اسلامی همچنان فداکارانه در میدان هستند و راه پر افتخار انقلاب اسلامی را تنها راه سعادت و عزت ملت ایران می دانند.
۳- مردم ما برای تناور شدن شجره طیبه انقلاب اسلامی جان گرانمایه خود را تقدیم کرده اند و هنوز بر عهد خود با امام راحل (قدس سره) و رهبری معظم انقلاب (مدظله العالی) استوارند. پرچم مقدس جمهوری اسلامی در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در اهتزاز و اعتلاء باقی خواهد ماند و افق های روشن ملت ایران و رویش های پر شکوه آن، چشمان بدخواهان را کور خواهد کرد .ان شاءالله.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *