آیت الله حسینی بوشهری در دیدار فرمانده انتظامی کشور:

حمایت از پلیس حمایت از امنیت است

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، پلیس را حافظ ارزش‌ها و امنیت جامعه ارزیابی کرد و بر لزوم حمایت همگانی از پلیس تأکید نمود.

به گزارش روابط عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، فرمانده انتظامی کشور با آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری دیدار و گفت و گو کرد. رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به خدمات پلیس در کشور، گفت: نظام باید حافظ ارزش‌های اسلامی و امنیت در جامعه باشد و پلیس به عنوان خدمت گزار این مردم  و نظام، باید در برابر کسانی که استقلال این کشور را نشانه گرفته‌اند، بایستد.

وی با تأکید بر لزوم حمایت همگان از پلیس اظهار داشت: پلیس باید مورد حمایت مسئولین و سیاستمداران، نخبگان و مردم واقع شود تا بتواند امنیت و آرامش را در جامعه تأمین نماید؛ البته مسئولین باید با سعه صدر سخن حق را بشنوند و به آن ترتیب اثر دهند و از طریق مجاری قانونی به خواست آنان رسیدگی نمایند.

امام جمعه قم سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) در رابطه با حوادث اخیر را جامع توصیف کرد و افزود: سخنان رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) بسیار جامع بود و حجت را بر همه تمام کرد؛ لذا باید از هر گونه اظهار نظری که تقویت کننده تحرکات دشمنان است، بپرهیزیم.

وی ضمن اشاره به حوادث اخیر خاطر نشان کرد: حوادث اخیر آزمون بزرگی برای خواص و عموم مردم بود که آیا تعامل آن‌ها یک تعامل حمایتی و قانون مدارانه است؟ یا این که تلاش می‌کنند تا اقتدار نظام را بشکنند؟

دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه، اهداف بلند انقلاب اسلامی را مورد اشاره قرار داد و بیان داشت: انقلاب اسلامی با شعار پیاده سازی احکام الهی در جامعه به پیروزی رسید و اکنون نیز مردم انتظار دارند تا آموزه‌های دینی به درستی در جامعه نهادینه شود. شاید در عصر طاغوت این امکان وجود نداشت تا احکام اسلامی را اجراء کنیم؛ اما خداوند به واسطه یکی از اولیای خود یعنی امام خمینی (قدس سره) و در امتداد آن مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، حجت را بر همه ما تمام کرد تا حکومتی بر پایه ارزش‌های دینی شکل بگیرد و با حمایت مردم همیشه در صحنه؛ زمینه اجرای احکام الهی فراهم گردد.

شایان ذکر است در ابتدای جلسه، سردار حسین اشتری و نماینده ولی فقیه در فراجا، گزارشی از اقدامات و برنامه‌های اخیر این مجموعه ارائه کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *