Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز385
دیروز1644
در هفته6953
در ماه42575
مجموع2185586

بازدید کنندگان برخط

4
Online

مراسم نخستین سالگرد ارتحال عمار انقلاب علامه آیت‌الله مصباح، با حضور اعضای جامعه مدرسین، نمایندگان بیوت مراجع، مدیران نهادهای عالی حوزه، اعضای مجلس خبرگان رهبری، اعضای مجمع عمومی جامعه مدرسین و جمع کثیری از طلاب و روحانیون و مردم ولایتمدار قم در حرم حضرت معصومه(سلام الله علیها) برگزار شد.

آیت‌الله حسینی بوشهری  دراین مراسم با اشاره به شخصیت علامه مصباح، ایشان را مدافع حریم مرجعیت دانست و گفت: آیت‌الله مصباح در دفاع از ولایت فقیه سنگ تمام گذاشته است.

رییس شورای عالی جامعه مدرسین با بیان اینکه شخصیت علامه مصباح را در مبارزه آشتی ناپذیر با جبهه استکبار می شناسیم، گفت: طلاب راه آیت‌الله مصباح را ادامه دهند.

 

منبع: رسا

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom