Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز582
دیروز1342
در هفته8492
در ماه44114
مجموع2187125

بازدید کنندگان برخط

5
Online

اولین همایش ائمه جماعات ادارات کل و دستگاه‌های اجرایی استان قم عصر روز سه‌شنبه 5 آذر 1398 از طرف معاونت جامعه و مردم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و با حضور بیش از 100 نفر از ائمه محترم جماعات ادارات در سالن اجتماعات جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد.


حجت‌الاسلام والمسلمین آشتیانی با اشاره به اهمیت حضور روحانیت در ادارات و دستگاه‌های اجرایی گفت: روحانیان و مبلّغان مذهبی باید اغتنام فرصت، ترویج معارف دینی و روشنگری نسبت به توطئه‌های دشمنان نظام را وجهه همت خویش قرار دهند.

معاون جامعه و مردم جامعه مدرسین با اشاره به دست‌آوردهای نظام جمهوری اسلامی در ابعاد مختلف به ویژه پیروزی‌های خط مقاومت در لبنان، سوریه و عراق و نابودی داعش گفت: دشمنان با دیدن این پیروزی‌ها هر روز بر حجم توطئه‌های شوم خود می‌افزایند و هر چند مقابله با دشمنان وظیفه همگان است امّا روحانیت در جایگاه رهبری مردم وظیفه مهم‌تری به عهده دارد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم فتنه اخیر را مورد اشاره قرار داد و حضور آگاهانه مردم در صحنه و بصیرت و اطاعت از رهبری را خنثی‌کننده توطئه‌ها و مایه شکست دشمنان دانست.

ورود کاربران

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom