Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز849
دیروز2139
در هفته4579
در ماه13398
مجموع2099753

بازدید کنندگان برخط

5
Online

همایش تخصصی نقش ائمه جماعات در ارتقاء سلامت جامعه از طرف معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت شهرستان قم، با مشارکت معاونت جامعه و مردم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم روز پنج شنبه مورخ 1394/12/20 با حضور ائمه جماعات مساجد و مدارس کل استان قم، در سالن اجتماعات جامعه مدرسین برگزار شد.


در ابتدای این همایش، حجت الاسلام والمسلمین بحری در خصوص توجه اسلام به روح و جسم بصورت توامان اشاره کردند و در خصوص توجه به رفع و پیشگیری از بیماری های روحی و جسمی، در راستای سلامت معنوی و دینی فرد و جامعه سخن گفتند.

در ادامه جناب آقای رئوفی راد، کارشناس برنامه ایدز، در خصوص راه های پیشگیری و کنترل بیماری ایدز، مطالبی ارائه نمودند.

سپس آقای دکتر نیک پور، مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری ها در خصوص مراقبت و درمان بیماری ایدز، راهکارهایی بیان نمودند و از ائمه جماعات مساجد و مدارس درخواست نمودند تا اطلاع رسانی کافی در این زمینه صورت پذیرد.

ورود کاربران

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom