07 مهر 1399 ساعت 14:46

دبیرخانه بیانیه گام دوم انقلاب

زیر مجموعه ها

در این بخش، جهت استفاده عموم سروران گرامی به انتشار برخی آثار مفید از مجموعه آثار تولید شده در مورد بیانیه گام دوم انقلاب پرداخته می شود.

 

تصویر مطلب  مقدمه و فهرست دورۀ چهار جلدی کتاب ارزشمند «علم دینی / از چیستی تا چگونگی» منتشر گردید. «علم دینی؛ از چیستی تا چگونگی»جدیدترین اثر چاپی حجة الاسلام و المسلمین استاد وکیلی   مجموعه چهارجلدی «علم دینی» در چهار پنجره، سعی در نگاهی نو و دقیق به چیستی و قلمرو دین،...
تصویر مطلبتوصیه رهبر انقلاب درباره «بیانیه گام دوم»:«من روی این بیانیه خیلی زحمت کشیدم... بنای بر این ندارم که اگر چیزی نوشتم یا مطلبی می‌گویم از دیگران درخواست کنم که روی آن کار کنند ولی راجع به این بیانیه می‌گویم این کار را بکنند..» گفتگوی نویسنده با خبرگزاری فارس...
تصویر مطلب در این کتاب سعی بر آن بوده که از منابع دست اول و معتبر روایی روایاتی را که سند و مدرک جملات رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب میباشد را جمع آوری و اندکی حول آن به بحث و نظر  بپردازیم.
تصویر مطلبکتاب کار بیانیه گام‌ دوم انقلاب اسلامی یکی از آثاری است که مفصلا به تبیین و تحلیل بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی پرداخته است. به طور کلی در تنظیم اثر حاضر به دیدارهای رهبر معظّم انقلاب از سال های ۱۳۶۵ تا پایان ۱۳۹۸ مراجعه و تلاش شده پر اثرترین و کوتاه‌ترین فیش‌های موجود انتخاب شود.
تصویر مطلب نخستین دوره گفتمانی بیانیه گام دوم انقلاب به همت جامعه المصطفی العالمیه درمجتمع جامع امام خمینی (ره)قم آغاز به کار کرد.   به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم،حجت الاسلام محمداسماعیلخانی،مدیر گروه تربیت فرهنگی اجتماعی معاونت فرهنگی تربیتی جامعه المصطفی...
تصویر مطلبعضو شورای راهبری شبکه اجتماعی دانش آموزان وزارت آموزش و پرورش : مهمترین ضلع بیانیه گام دوم انقلاب آموزش و پرورش است .  به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خوزستان ، حجت الاسلام و المسلمین علی ذوعلم با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب می‌بایست به یک گفتمان غالب در جامعه تبدیل شود؛ خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش به عنوان مهمترین ضلع این...
تصویر مطلبصالحی در اختتامیه کنگره امام سجاد (ع) گفت:امید است در گام دوم انقلاب اسلامی که رهبر معظم انقلاب مطرح کردند از صحیفه سجادیه به خوبی بهره ببریم.
تصویر مطلبرییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: جوانان و میدان دادن به آنها محور اصلی و مهم بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی است که همه باید در این جهت تلاش‌های خود را شروع کنند.
تصویر مطلبحوزه/ همایش «ظرفیت‌های علوم انسانی برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی»، با سخنرانی رئیس جامعةالمصطفی، به صورت برخط برگزار شد.
تصویر مطلبحجت‌الاسلام و المسلمین درویشیان با بیان اینکه شعار قوه قضائیه در دوره تحول، «هر ایرانی یک ناظر» است، گفت: اگر بخواهیم قوه‌ قضائیه‌ و سازمان بازرسی کل کشور در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی و در زمینه‌ گام دوم انقلاب داشته باشیم، باید از ظرفیت مردم به‌خوبی استفاده کنیم.
تصویر مطلبحجت الاسلام استوار میمندی گفت: حوزه باید گفتمان انقلاب را ترویج کند و کار جهادی را در همه عرصه‌ها سرلوحه فعالیت های خود قرار دهد.
تصویر مطلبحجت الاسلام تکیه ای در کمیسیون پیگیری رهنمود رهبر معظم انقلاب و مراجع عظام، طرحی برای چگونگی عملیاتی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مطرح و تقدیم هیأت رییسه شد.
تصویر مطلبگروه استان‌ها ــ مدیر پژوهش قرارگاه تحول اجتماعی تبلیغات اسلامی کشور گفت: ۷ مأموریت ویژه برای مساجد در راستای بیانیه گام دوم تعریف و طراحی‌ شد. حجت‌الاسلام مهدی موحد در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به اقدامات تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی اظهار داشت: برای اینکه اقدامات...
تصویر مطلب  یکی از پژوهشگران مدرسه علمیه ریحانة الرسول جزیره قشم گفت: بیانیه گام دوم انقلاب نقطه عطفی در تاریخ انقلاب است و خط به خط آن برگرفته از نهج البلاغه و سفارش های امام علی(علیه السلام) است.
تصویر مطلبحوزه/ قلم متعهد و صادق همچون چهار دهه گذشته، به سان ابزاری کارآمد و مؤثر برای نظام اسلامی در گام دوم انقلاب به شمار می رود. به گزارش خبرگزاری حوزه، روز "قلم" فرصت بسیار ارزشمندی است برای این که تدبر و تفکر کنیم در کلام حق تعالی که چرا به قلم سوگند یاد شده و به تعبیر رسول مهربانی حضرت محمد(ص) "نعمت بزرگی از طرف...

بالای صفحه