Ayeh

رهنمود

article thumbnailحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از فرماندهان سپاه پاسداران، سپاه را نهادی پرافتخار و رشدیابنده در مسیر تعالی و پیشرفت خواندند و با بیان توصیه‌هایی بسیار مهم افزودند: معتقدم سپاه می‌تواند بسیار بیشتر از این، پیشرفت کند.ایشان همچنین با اشاره به شکست بی‌تردید سیاست فشار حداکثری آمریکا و تسلیم نشدن ایران در مقابل نظام سلطه گفتند: آنها اخیراً با کمک رفقای اروپایی‌شان برای ملاقات با رئیس‌جمهور کشورمان و ایجاد یک حالت نمایشی از شکست ایران، تلاشی بی‌نتیجه کردند اما ایران با جدیت و...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز154
دیروز975
در هفته1129
در ماه12282
مجموع21260556

بازدید کنندگان برخط

2
Online

اعضاي محترم جامعه مدرسين حوزه علميه قم عصر امروز پنج شنبه 1393/02/11 با حضرت آيت الله نوري همداني دامت بركاته در دفتر معظم له ديدار كردند

در ابتداي اين ديدار حضرت آيت الله يزدي، رئيس محترم شوراي عالي جامعه مدرسين حوزه علميه قم گزارشي از روند فعاليت هاي اين جامعه را ارائه فرمودند.

ايشان با اشاره به بيش از پنجاه سال حضور و فعاليت جامعه مدرسين فرمودند: جامعه مدرسين يك نهاد مستقل حوزوي است كه به مسائل علمي، فرهنگي و سياسي اين نيم قرن پرداخته است.

رئيس شوراي عالي جامعه مدرسين حوزه علميه قم در ادامه به فعاليت هاي معاونت هاي چهارگانه جامعه مدرسين، دبيرخانه علمي و محتوايي، دفتر امور بين الملل و دفتر جامعه مدرسين اشاره نموده و فرمودند: در جامعه مدرسين ارتباط با نظام اسلامي، روحانيت سراسر كشور، حوزه هاي علميه، هيات مذهبي و ارگان هاي مردمي هميشه مد نظر بوده و در اين زمينه فعاليت هاي گسترده اي صورت گرفته است.

سپس حضرت آيت الله نوري همداني ضمن عرض خير مقدم؛ با اشاره به فعاليت نيم قرن حضور جامعه مدرسين فرمودند: جامعه مدرسين يك نهاد تاثير گذار در كشور است و من افتخار مي كنم كه از بدو تاسيس آن حضور داشته ام.

معظم له در ادامه به نكات مهمي چون حوزه هاي علميه، اصلاح دروس حوزه و بروز رساني آن، ضرورت تشكيل دروس اخلاق، شناخت كامل از طلاب، حمايت و دفاع از كيان نظام اسلامي، حفظ دستاوردهاي نظام اسلامي و مقابله با استكبار جهاني اشاره و توصيه هاي مهمي در اين زمينه ارائه فرمودند.

گزارش تصويري اين ديدار:


 

ورود کاربران

طلیعه

article thumbnailرویداد عظیم پیاده روی اربعین در سال‌های اخیر با توجه به شرایط بین‌المللی رنگ و بوی ویژه‌ای به خود گرفته است به شکلی که تبدیل به یک فرارویداد بی نظیرشده و عملا در حال تبدیل شدن به یکی از شعائر شیعه در دنیای امروز است. این پیاده روی که اقدامی نمادین و البته معنوی در جهت احیا و یادآوری پیام شهدای کربلاست همه ساله در روزهای منتهی به اربعین شهادت سید و سالار شهیدان در مسیرهای منتهی به کربلای معلی برگزار می‌شود.این حرکت عظیم در سال‌های اخیر بازتابی جهانی داشته و نشان دهنده انسجام و اتحاد جهان اسلام...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom