30 خرداد 1400 ساعت 08:54

🔰کتاب «مکتب امام به روایت رهبری» با تهیه و تنظیم حجت الاسلام و المسلمین فلاح شیروانی در 700 صفحه، به همت موسسه فرهنگ و تمدن توحیدی آماده چاپ گشته و توسط انتشارات پژوهشکده باقرالعلوم به زیور طبع آراسته خواهد شد.

💠 در توضیحات پشت جلد کتاب آمده است:

«پس از رحلت امام خمینی ره در نیمه خرداد 1368 سکان انقلاب به دست شاگرد قابل و وفادار ایشان آیت الله خامنه حفظه الله تعالی افتاد. هر ساله در زمان رحلت حضرت امام ره سالگردی نیز به رسم وفاداری و تجلیل از آن بزرگ مرد در کنار حرم مطهر  ایشان برگزار می گردد.
این مراسم به هیچ وجه از رونق نیافتاده است و به فرموده رهبری:«هر سال روز چهار دهم خرداد فرصتی است برای مطرح شدن بخشی و بعدی از ابعاد زندگی مطهر امام و خط مبارک و روشن آن بزرگوار.»(1390/3/14)
از نظر ایشان امام بنیانگذار یک مکتب فکری و سیاسی و اجتماعی است؛ اندیشه ای که امام ارائه کرد خصوصیات کامل یک ساخت منسجم نظری را داراست و به همین واسطه به معنای واقعی یک مکتب فکری را تشکیل داده است.
کل این مراسم مورد اعتنای جهان امروز است و به آن با نگاهی تحسین برانگیز می نگرند. با توجه به سوگیری و سطح خوب مباحث به نظر رسید می توان برای تبیین «مکتب امام به روایت رهبری» از این 31 سخنرانی مدد گرفت و با استخراج ابعاد بحث ایشان و تعریف ساختاری برای آن، مجموعه این سخنان را در مدونه ای پردازش شده ارائه کرد.»

امروز3146
دیروز7493
در هفته48692
در ماه131303
مجموع1656283

بازدید کنندگان برخط

9
Online

بالای صفحه