30 خرداد 1400 ساعت 08:26

آیت الله محسن حیدری آل کثیر، نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در اهواز، انتخابات را عاملی مهم و پیش برنده در راستای اهداف انقلاب اسلامی، تثبیت امنیت و اقتدار ملی خواند و بیان داشت: نظام مورد اقبال مردم، نظامی قوی است که ملت به آن امیدوارند و دشمنان از هیبتش نمی‌توانند آسیبی بر آن وارد کنند.نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر ضرورت شرکت در انتخابات عنوان داشت: با توجه به تأثیرات انتخابات در اقتدار ملی، افزایش امیدواری نسبت به آینده و عملکرد بهتر در امور اجرایی، حضور افراد واجد شرایط پای صندوق رأی ضروری است.

آیت الله حیدری با اشاره به آینده روشن جمهوری اسلامی گفت: بدقولی‌های دولت منتخب در گذشته نباید موجب ناامیدی نسبت به آینده شود.

وی جمهوری اسلامی ایران را کشوری قوی دانست و تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران دارای ملتی قوی، امیدوار و ظرفیت‌های بی نظیر مادی، معنوی، راهبردی و ژئوپولوتیک است؛ بنابراین باید با حضور خود در انتخابات پیش رو آینده کشور را رقم بزنیم.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری به خیانت‌های آمریکا در خصوص برجام اشاره داشت و گفت: غرب و آمریکا به دلیل خیانت‌های اخیر خود در رابطه با تحمیل برجام و بی وفایی علیه آن ضربه‌هایی را به اقتصاد ایران وارد کردند.

آیت الله حیدری با تأکید بر تشکیل دولتی جوان و انقلابی افزود: اعتماد بی جا دولت وقت به آمریکا موجب افزایش تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران شد؛ بنابراین ملت ایران باید در صدد تشکیل دولتی برآید که فریب این وعده‌ها را نخورد.

وی انتخابات ۱۴۰۰ را سرنوشت ساز دانست و تصریح کرد: انتخابات ۱۴۰۰ سنگ بنای محکمی برای دهه پنجم انقلاب است به گونه‌ای که می‌توانیم گام دوم انقلاب را با قدرت و بصیرت مضاعف ادامه دهیم.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری به شبهه پراکنی‌های دشمن در خصوص تقلب انتخاباتی و انتخابات مهندسی شده در جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و اظهار داشت: شبهه پراکنی‌های دشمن در زمان انتخابات مسئله تازه‌ای نیست؛ نمونه آن را در فتنه ۸۸ شاهد بودیم که لطف خدا، حضور مردم و سلامت انتخابات توطئه دشمن را آشکار ساخت.

آیت الله حیدری افزود: کنوانسیون مدیریت و اجرای انتخاباتی جمهوری اسلامی ایران به گونه‌ای قانون گذاری شده که هیچ گونه قابلیتی در خصوص تقلب سرنوشت ساز و انتخابات مهندسی شده ندارد و به یقین صحبت‌های دشمنان مورد توجه ملت ایران قرار نمی‌گیرد.

وی در پایان به شاخصه‌های نامزد اصلح اشاره داشت و گفت: نامزد اصلح باید متدین، شجاع، بصیر، متخصص و اهل مشورت باشد؛ در واقع کسی می‌تواند مشکلات فعلی کشور را برطرف کند که فرهنگ ما می‌توانیم را باور داشته باشد.
 

امروز2951
دیروز7493
در هفته48497
در ماه131108
مجموع1656088

بازدید کنندگان برخط

4
Online

بالای صفحه