28 خرداد 1400 ساعت 04:15

به گزارش خبرنگار سرویس سیاسی خبرگزاری رسا، آیت الله محمدجواد فاضل لنکرانی در سخنانی با اشاره به اهمیت حضور حداکثری در انتخابات، افرود: ما بیانیه گام دوم انقلاب را که رهبری معظم انقلاب صادر فرمودند در دست داریم که هر فرد علاقه‌مند به انقلاب باید محورهای آن بیانیه را مدّنظر قرار بدهد، نمی‌شود کسی بگوید من انقلابی هستم و به بیانیه گام دوم هیچ توجهی ندارم. لذا اساساً یکی از شاخصه‌های تشخیص أصلح این است که اعتقاد مبرم و تاکید بر پیاده کردن بیانیه گام دوم انقلاب داشته باشد. اگر کسی بخواهد به آن توجه نکند و آن را محور برنامه‌های خود قرار ندهد نمی‌شود گفت در مسیر انقلاب حرکت می‌کند!

بسم الله الرحمن الرحیم

گام دوم انقلاب اسلامی، مرحله‌ای مهم در تحقق اهداف، آرمان‌ها و کمال انقلاب اسلامی است که فصل جدید زندگی جمهوری اسلامی را با تمرکز بر خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی رقم می‌زند؛ افق متعالی و مقدس بزرگ‌ترین انقلاب عصر حاضر بر اساس تحول، ترقی و تکامل و ایجاد بسترهای رشد نظام انقلابی و جامعه مترقی اسلامی بر پایه‌های دیانت و عقلانیت و جامعیت اسلامیت و جمهوریت و بهره‌مندی از استعدادهای انسانی و استفاده از منابع و ظرفیت‌های داخلی و قدرت درونی و اقتدار خارجی، شکل و ارتقاء می‌یابد که این مهم، گفتمانی توحیدی و ترجمان حکومت نبوی و علوی و راهبردی مطمئن در به کمال رسیدن انسان‌ها و جوامع بر مبنای مکتب اسلام و رویه‌ی حکمرانی دینی می‌باشد.

دیدار رمضانی دانشجویان؛ در بیست و هشتمین روز از ماه مبارک رمضان(۱)

بسم الله الرّحمن الرّحیم
 
الحمدلله ربّ العالمین و الصّلاة و السّلام علی سیّدنا محمّد و آله الطّاهرین سیّما بقیّة الله فی الارضین.

خیلی خوشوقتم و حقیقتاً خرسندم از اینکه بحمدالله امسال هم توفیق پیدا کردیم این جلسه را با دانشجویان عزیز داشته باشیم. اگر چه میل ما، آرزوی ما این بود که بتوانیم در یک جلسه‌ی رویاروی، شما را از نزدیک ببینیم و صحبت کنیم و بشنویم، ولی خب شرایط این‌ جور اقتضا کرده، ما هم حرفی نداریم؛ و این شرایط بلاشک یک روزی عوض خواهد شد. خداوند توفیق بدهد تا بتوانیم آنچه وظیفه‌مان است، در هر شرایطی انجام بدهیم.

📚کتب دهگانه مکتب انقلاب اسلامی
🔻بنیاد فرهنگ و اندیشه انقلاب اسلامی بر مبنای بیانات رهبر معظم انقلاب، اقدام به تدوین و چاپ کتب ده گانه مکتب انقلاب اسلامی نموده است.
🔶 محتوای کتب دهگانه مکتب انقلاب اسلامی براساس نقشه راهی که رهبر معظم انقلاب در 12 آذرماه 1379 در جمع مسئولان و کارگزاران نظام جمهوری اسلامی ایران ترسیم فرموده اند، تدوین شده  است. این کتب، راهنمای عملی علاقه مندان انقلاب اسلامی برای پیش برد اهداف نظام اسلامی است. تحول حقیقی نیز تنها با تکیه بر این نقشه راه میسر خواهدشد.
 

✅ کتاب سیر مطالعاتی آشنایی با اندیشه های مقام معظم رهبری

با 6 ویژگی ممتاز
🖋علی خاک رنگین و جمعی از پژوهشگران

📸معرفی بیشتر را در تصویر ببینید.

امروز1483
دیروز7992
در هفته31204
در ماه113815
مجموع1638795

بازدید کنندگان برخط

2
Online

بالای صفحه