Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز6905
دیروز6812
در هفته52460
در ماه122392
مجموع1422172

بازدید کنندگان برخط

3
Online

اطلاعیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در محکومیت حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی به مردم بی‌دفاع غزه

مورخ 8/10/87

بسم الله الرحمن الرحیم

 

(انا لله و انا الیه راجعون)

 

حملات وحشیانه و ددمنشانه رژیم اشغالگر قدس و بخاک و خون کشیدن مردم بی‌دفاع و ستمدیده غزه باردیگر چهره کریه و سیاه اسرائیل غاصب را به صورت علنی و رسمی عیان ساخته و دستان پلید خود را به خون زنان و کودکان بی‌دفاع فلسطینی بیش از بیش آلوده کردند. مردم مظلوم غزه در حالی آماج وحشیانه‌ترین حملات هوایی قرار می‌گیرند که امکان هیچ‌گونه حمایت و پشتیبانی و درمان در منطقه وجود ندارد.

در این میان نیز دولتهای به ظاهر مسلمان و عرب با سکوت حمایت آمیز خود مهر تأییدی بر کشتار وحشیانه و جنایات استکبار جهانی می‌زنند.

بی‌شک اعلام عزای عمومی توسط ولی امر مسلمین جهان بایستی به عنوان سمبلّی برای وحدت ملت‌ها علیه اشغالگران قدس و حامیان آنها و برخی دولت‌های مرعوب عربی تبدیل شود.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن محکوم نموده جنایات رژیم صهیونیستی از همه مردم آزاده جهان خاصه مسلمانان جهان درخواست می‌نماید که به هر نحو ممکن به دفاع از مردم مظلوم فلسطین بپاخیرند و جلوی تداوم این گونه جنایات گرفته شود.

 

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

محمد یزدی

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom