Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز5376
دیروز5622
در هفته34582
در ماه47665
مجموع1347445

بازدید کنندگان برخط

5
Online

اطلاعیه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در حمایت‌ از مبارزات‌ اسلامی‌ مردم‌ مصر
در تاریخ 18/07/1360
بسم الله الرحمن الرحیم
«ان‌ الذین‌ قالوا ربنا الله ثم‌ استقاموا تتنزل‌ علیهم‌ الملائكه‌ ان‌ لا تخافوا و لا تحزنوا»

 «ملت‌ مصر از حكومت‌ نظامی‌ نترسد و به‌ او اعتنا نكند و بشكند این‌ حكومت‌ نظامی‌ را». (امام‌ خمینی‌)

 ملت‌ شریف‌ و بپاخاسته‌ مصر، قیام‌ به‌ حق‌ و حركت‌ توفنده‌ شما به‌ شكوفایی‌ رسید.

 اولین‌ ثمره‌ آن‌ كه‌ رفتن‌ باطل‌ بود با مرگ‌ سادات‌، فرعونی‌ كه‌ تا دیروز عربده‌های‌ تهدیدآمیز سه‌ ساعته‌اش‌ را شنیدید محقق‌ شد، كه‌ ان‌ الباطل‌ كان‌ زهوقا.

 و امروز وظیفه‌ شماست‌ كه‌ قدرت‌ تفكر را از آمریكای‌ وحشت‌ زده‌ سلب‌ كنید و برای‌ استقرار حاكمیت‌ حق‌ از پای‌ ننشسته‌ و از تهدیدهای‌ پوشالی‌ چكمه‌ پوشان‌ آمریكایی‌ نترسید، و اجازه‌ ندهید مهره‌ فاسد دیگری‌ بر شما مسلط‌ گردد و پایه‌های‌ حكومت‌ شیطانی‌ او را محكم‌ كنند.

 علمای‌ بزرگ‌ و دانشجویان‌ متعهد رسالت‌ الهی‌ خود را در هدایت‌ و رهبری‌ ملت‌ بپاخاسته‌ مصر به‌ انجام‌ رسانند و دست‌ در دست‌ هم‌ همگام‌ با توده‌های‌ ملیونی‌ به‌ خیابانها ریخته‌ و به‌ حكم‌ شیطانی‌ طاغوتیان‌ گردن‌ ننهند و بندهای‌ اسارت‌ را یكی‌ پس‌ از دیگری‌ پاره‌ كرده‌، شوكت‌ و عظمت‌ اسلامی‌ از دست‌ رفته‌ را به‌ مصر عزیز برگردانند كه‌ خدا پشتیبان‌ آنها است‌.

 ما ضمن‌ پشتیبانی‌ از شما و همه‌ ملل‌ محرومی‌ كه‌ در انتظار تحقق‌ جامعه‌ عدل‌ اسلامی‌ هستند، همگی‌ را به‌ استقامت‌ و پایداری‌ و وحدت‌ كلمه‌ دعوت‌ می‌كنیم‌.

 اراده‌ حق‌ پیروز است‌ و سرنوشت‌ محتوم‌ سادات‌ خائن‌ در انتظار همپالگی‌های‌ او.

 
 الله اكبر ان‌ تنصرالله ینصركم‌ و یثبت‌ اقدامكم‌
 جامعه‌ مدرسین‌ حوزه‌ علمیه‌ قم‌

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom