Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1614
دیروز1694
در هفته3308
در ماه44525
مجموع332064

بازدید کنندگان برخط

4
Online

پیام‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ امام‌ جمعه‌ كنگاور در پی‌ سوء قصد به‌ ایشان‌
در تاریخ 27/05/1360
بسم الله الرحمن الرحیم

 حضرت‌ حجت‌الاسلام‌ والمسلمین‌ حاج‌ آقا بزرگ‌ عراقی‌ امام‌ جمعه‌ كنگاور دامت‌ بركاته‌

 ضمن‌ عرض‌ سلام‌ و سپاس‌ از خداوند رحمان‌ جهت‌ نجات‌ وجود مبارك‌ و شهادت‌ فرزند محترم‌ شما عالم‌ بزرگوار دانشمند متقی‌ و پرهیزگار حجت‌الاسلام‌ حاج‌ آقا بهاءالدین‌ عراقی‌ كه‌ فرزند عزیزی‌ برای‌ امت‌ اسلام‌ بود و نیز شهادت‌ برادر پاسدارمان‌ را به‌ پشگاه‌ حضرت‌ بقیه‌الله‌ امام‌ عصر(عج‌) و نایب‌ بزرگوارش‌ حضرت‌ آیت‌الله‌ العظمی‌ امام‌ خمینی‌ و ملت‌ مسلمان‌ و رزمنده‌ ایران‌ تبریك‌ و تسلیت‌ می‌گوییم‌.

 بسی‌ جای‌ شگفتی‌ است‌ كه‌ مزدوران‌ پلید آمریكا از یاد برده‌اند كه‌ اگر بنا بود با به‌ شهادت‌ رسیدن‌ تنی‌ چند از فرزندان‌ راستین‌ اسلام‌ از پیشرفت‌ سریع‌ و صدور و به‌ ثمر رسیدن‌ انقلاب‌ كبیر  اسلامی‌ جلوگیری‌ شود محمدرضای‌ خائن‌ با حمایت‌ بیدریغ‌ اربابان‌ جنایتكارش‌ با به‌ شهادت‌ رساندن‌ بیش‌ از هفتاد هزار نفر از بهترین‌ فرزندان‌ اسلام‌ هنوز بر تخت‌ سلطنت‌ تكیه‌ داشت‌ ولی‌ همین‌ ددمنشان‌ شاهد بودند كه‌ چگونه‌ و با چه‌ رسوائی‌ و فضاحت‌ به‌ زباله‌ دان‌ تاریخ‌ افكنده‌ شد.

 و بی‌ شك‌ برای‌ این‌ خونخواران‌ آمریكایی‌ عاقبتی‌ جز عاقبت‌ ننگین‌ دودمان‌ جنایتكار پهلوی‌ وجود نخواهد داشت‌. در خاتمه‌ از درگاه‌ خالق‌ منان‌ پیروزی‌ اسلام‌ را بر كفر و نفاق‌ و صبر جزیل‌ و بهبودی‌ كامل‌ و كوششی‌ بی‌ امان‌ در راه‌ اسلام‌ را برای‌ شما آرزومندیم‌.

 
جامعه‌ مدرسین‌ حوزه‌ علمیه‌ قم‌

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom