Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز5483
دیروز5622
در هفته34689
در ماه47772
مجموع1347552

بازدید کنندگان برخط

7
Online

اطلاعيه‌ شماره‌ (1) دفتر سياسي‌ جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ در رابطه‌ با دومين‌ دورة‌ انتخابات‌ مجلس‌ شوراي‌ اسلامي‌
در تاريخ 18/08/1362
بسم الله الرحمن الرحيم‏
«يا ايهاالذين‌ امنوا ادخلوا في‌ السلم‌ كافة‌ ولاتتبعوا خطوات‌ الشيطان‌ انه‌ لكم‌ عدو مبين‌»
«السلام‌ عليك‌ يا اباعبدالله‌، السلام‌ عليك‌ يا ثارالله‌ وابن‌ ثاره‌ و الوتر الموتور»

و سلام‌ بر امام‌ عصر ـ آخرين‌ بت‌ شكن‌ تاريخ‌(عج‌) و نائب‌ برحقش‌، قلب‌ تپنده‌ امت‌ حزب‌ الله‌، حضرت‌ آيت‌الله‌ العظمي‌ امام‌ خميني‌ مدظله‌ العالي‌.

و سلام‌ بر امت‌ ايثارگر و شهيد پروري‌ كه‌ بانگ‌ الله‌ اكبرش‌ لرزه‌ بر اندام‌ بوجهلهاي‌ شرق‌ و غرب‌ انداخت‌ و خواب‌ شيرين‌ غاصبان‌ كاخهاي‌ سرخ‌ و سپيد را كه‌ به‌ قيمت‌ مظلوميت‌ و محروميت‌ ميلياردها انسان‌ دربند و تحت‌ ستم‌ برافراشته‌ گشته‌ به‌ كابوسي‌ وحشتناك‌ بدل‌ كرد.

آفرين‌ و درود خدا بر امتي‌ كه‌ تنها حاميان‌ عملي‌ كتاب‌ خدا و سنت‌ رسولش‌(ص‌) در عصر حاكميت‌ جهل‌ و شمشير است‌، امتي‌ كه‌ در پرتو فرهنگ‌ ايمان‌، جهاد و شهادت‌، افسانة‌ دروغين‌ شكست‌ ناپذيري‌ ابرقدرتها را افشاء كرد و شعار پيروزي‌ خون‌ بر شمشير را بر كرسي‌ باور نشاند و در مقابل‌ چشمان‌ حيرت‌زدة‌ خودفروختگان‌ شرق‌ و غرب‌، شعار نه‌ شرقي‌، نه‌ غربي‌، جمهوري‌ اسلامي‌را كه‌ پيام‌آور طرح‌ و نظامي‌ نو براي‌ احياي‌ بشريت‌ در بند و اسير است‌ در پهنة‌ زمان‌ گسترد.

اينك‌ تصميم‌ و ارادة‌ امت‌ اسلام‌ است‌ كه‌ همچون‌ سيلي‌ توفنده‌ در بستر تاريخ‌ جاري‌ است‌ و هر آن‌ با غرشي‌ كفرشكن‌، نهيب‌ بر بت‌ پرستان‌ و بت‌ تراشان‌ و پاسداران‌ جهل‌ و فقر و ستم‌ مي‌زند كه‌ هان‌ مرگ‌ سياهتان‌ نزديك‌ است‌.

امت‌ ايثارگر و شهيد پرور اسلام‌ در هنگامة‌ آنهمه‌ غرور و افتخار اينك‌ صفحة‌ جديدي‌ از تاريخ‌ در مقابل‌ ما گشوده‌ مي‌شود، دومين‌ دورة‌ انتخابات‌ مجلس‌ شوراي‌ اسلامي‌ اين‌ خونبهاي‌ شهيدان‌ ـ نزديك‌ است‌ اينك‌ بر ماست‌ تا با آماده‌ كردن‌ خود جهت‌ شركت‌ هوشيارانه‌، همه‌ جانبه‌ و فعال‌ در اين‌ امر الهي‌، همزمان‌ با عمليات‌ والفجر رزمندگان‌ كفر ستيزمان‌ ما نيز والفجر ديگري‌ را در جبهة‌ انتخابات‌ آغاز كنيم‌. برادر و خواهر مسلمان‌ هر ائتلاف‌ خداپسندانة‌ شما بسان‌ انفجاري‌ است‌ كه‌ اعصاب‌ كاخ‌ نشينان‌ را متلاشي‌ كرده‌ و نوراميدي‌ در قلب‌ كوخ‌ نشينان‌ جهان‌ روشن‌ مي‌كند.

هر انتخاب‌ دقيق‌ و اصلح‌ شما براساس‌ معيارهاي‌ اصيل‌ (تعهد به‌ اسلام‌ و آگاهي‌ به‌ زمان‌) و رهنمودهاي‌ پيامبرگونة‌ امام‌ امت‌ بسان‌ خمپاره‌اي‌ است‌ كه‌ پايگاههاي‌ فكري‌ شرق‌ و غرب‌ را در ميهن‌ اسلامي‌ ايران‌ ويران‌ كرده‌ و رؤياي‌ شيرين‌ نفوذ مجدد شرق‌ پرستان‌ و غربزدگان‌ را به‌ مراكز حساس‌ نظام‌ جمهوري‌ اسلامي‌ بر هم‌ مي‌زند.

هر رأي‌ شما همچون‌ تيري‌ است‌ كه‌ بر قلب‌ سياه‌ كفار و منافقين‌ و مشركين‌ زمان‌ مي‌نشيند و انتقام‌ خون‌ شهيدانمان‌ را از آنها مي‌گيرد.

پس‌ بر ماست‌ تا با الهام‌ از رهنمودهاي‌ پيامبرگونه‌ و كفر شكن‌ امام‌ امت‌ خود را براي‌ انتخاب‌ پاسداران‌ اين‌ دژ مستحكم‌ الهي‌ ـ مجلس‌ شوراي‌ اسلامي‌ـ كه‌ يگانه‌ مركز تصويب‌ احكام‌ و حدود خدا بر زمين‌ است‌، آماده‌ كنيم‌.

بارالها، پروردگارا بما شايستگي‌ و توفيق‌ شركت‌ در پاسداري‌ از مجلسي‌ را كه‌ تنها حافظ‌ حدود و احكام‌ تو بر زمين‌ است‌، عطا فرما. آمين‌ يا رب‌ العالمين‌. خدايا، خدايا تا انقلاب‌ مهدي‌ حتي‌ كنار مهدي‌ خميني‌ را نگهدار

دفتر سياسي‌ جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom