Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز6479
دیروز6812
در هفته52034
در ماه121966
مجموع1421746

بازدید کنندگان برخط

4
Online

پيام‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ ملت‌ ايران‌ در محكوميت‌ كارهاي‌ استكبار جهاني‌ عليه‌ مسلمانان‌ جهان‌
در تاريخ 19/12/1363

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

ملت‌ مسلمان‌، قهرمان‌ و متعهد ايران‌ اسلامي‌

استكبار جهاني‌ به‌ سركردگي‌ آمريكاي‌ جهانخوار در تداوم‌ سلطة‌ خويش‌ به‌ ايجاد بحرانهاي‌ فراگير در ميان‌ ملل‌ ستمديده‌ جهان‌ بويژه‌ مسلمانان‌ عالم‌ پرداخته‌ است‌.

شيطان‌ بزرگ‌ كه‌ موجوديت‌ خود را در يورشهاي‌ بي‌ امان‌ مسلمانان‌ و اسلام‌ گرايان‌ عالم‌ در خطر حتمي‌ ديده‌ و راهي‌ جز شيطنت‌ نمي‌داند، اينك‌ تمام‌ امكانات‌ خود را جهت‌ نابودي‌ اسلام‌ و ميراثهاي‌ تاريخي‌ آن‌ بكار گرفته‌ است‌ كه‌ نمونه‌ برخي‌ از آنها را در انفجار مساجد و حسينيه‌هاي‌ لبنان‌ توسط‌ صهيونيستها و اقدامات‌ مشابه‌ و محو آثار و كتيبه‌هاي‌ اسلامي‌ در اماكن‌ مقدسه‌ عراق‌ و به‌ شهادت‌ رسانيدن‌ جمعي‌ از علماء و ذراري‌ حضرت‌ زهرا سلام‌ الله‌ عليها از خاندان‌ مرحوم‌ آيت‌ الله‌ العظمي‌ حكيم‌ رضوان‌ الله‌ عليه‌ توسط‌ حزب‌ كافر بعث‌ را مي‌توان‌ نام‌ برد.

آري‌ استكبار چگونه‌ مي‌تواند ساكت‌ نشيند آنگاه‌ كه‌ مي‌بيند انقلاب‌ اسلامي‌به‌ رهبري‌ مرجع‌ عاليقدر حضرت‌ آيت‌الله‌ العظمي‌ امام‌ خميني‌ مدظله‌ در دلهاي‌ پاك‌ مسلمانان‌ جهان‌ همچون‌ عراق‌ و لبنان‌ تجلي‌ كرده‌ و حريت‌ اسلامي‌، آنان‌ را به‌ پاره‌ كردن‌ زنجيرهاي‌ بردگي‌ واداشته‌ است‌.

كشتار مردم‌ و مجاهدان‌ و بويژه‌ علماء و سادات‌ در شكنجه‌گاهها و در برابر چشمان‌ مردم‌ عراق‌ و پرتاب‌ موشك‌ و خمپاره‌ و بمب‌باران‌ اماكن‌ مسكوني‌ ميهن‌ اسلامي‌ايران‌ مانند خرم‌ آباد ـ سردشت‌ ـ دزفول‌ و... بدان‌ جهت‌ است‌ كه‌ بي‌ كفايتان‌ و غاصبان‌ بعثي‌ به‌ زبوني‌ و ضعف‌ كشيده‌ شده‌اند و اين‌ دليل‌ ديگري‌ است‌ بر توان‌ و قدرت‌ رزمندگان‌ اسلام‌ كه‌ چون‌ بنياني‌ مرصوص‌ در مقابل‌ تجاوزات‌ شرق‌ و غرب‌ ايستاده‌اند.

ما يكبار ديگر مثلث‌ شوم‌ عراق‌، اسرائيل‌ و ارتجاع‌ به‌ سركردگي‌ ابرجانيان‌ شرق‌ و غرب‌ در خيانت‌ به‌ جهان‌ اسلام‌ را محكوم‌ نموده‌ و ضايعات‌ به‌ جا مانده‌ از حملات‌ وحشيانه‌ آنان‌ را به‌ حضرت‌ ولي‌ عصر ارواحنا فداه‌ و نائب‌ بزرگوارش‌ حضرت‌ امام‌ خميني‌ و به‌ خاندان‌ محترم‌ مرحوم‌ آيت‌الله‌ حكيم‌ و امت‌ اسلامي‌ايران‌ و مردم‌ مسلمان‌ عراق‌ و لبنان‌ و آزاد انديشان‌ جهان‌ تسليت‌ مي‌گوييم‌.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
روابط‌ عمومي

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom