Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز5597
دیروز5622
در هفته34803
در ماه47886
مجموع1347666

بازدید کنندگان برخط

7
Online

اطلاعيه جامعه مدرسين حوزه علميه قم جهت دعوت‌ مردم‌ قم‌ به‌ شركت‌ در راهپيمايي‌ بر ضد آمريكا
در تاريخ 01/03/1363

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

مردم‌ شهيدپرور شهرستان‌ قم‌، طلاب‌ و فضلاء محترم‌ حوزه‌ علميه‌

آمريكاي‌ جنايتكار از ضربات‌ كوبنده‌ مسلمانان‌ لبنان‌ و سودان‌ و مراكش‌ عبرت‌ نگرفت‌، از داستان‌ طبس‌ و كودتاهاي‌ نافرجام‌ و انواع‌ توطئه‌هاي‌ خنثي‌ شده‌ درس‌ نياموخت‌، از تحريك‌ نوكر حلقه‌ بگوش‌ خود صدام‌ در حمله‌ به‌ ايران‌ اسلامي‌ و افتادن‌ او در باتلاق‌ خفت‌ و نابودي‌ قريب‌ الوقوع‌ سر عقل‌ نيامد، اينك‌ اين‌ ابر جنايتكار قرن‌ و اين‌ جرثومه‌ فساد در جهان‌ با هماهنگي‌ با شرق‌ خونخوار و مرتجعين‌ منطقه‌ در خليج‌ فارس‌ دست‌ به‌ توطئه‌ جديدي‌ زده‌ و در صدد آتش‌ افروزي‌ و به‌ خيال‌ خام‌ خود در تنگنا قرار دادن‌ و به‌ سازش‌ كشاندن‌ ايران‌ اسلامي‌ و ملت‌ سلحشور ما برآمده‌ است‌.

غافل‌ از آنكه‌ به‌ گفته‌ رياست‌ جمهوري‌ محترم‌ اگر اين‌ شطينت‌ها بخواهد در خليج‌ فارس‌ ادامه‌ پيدا كند يقيناً ما ساكت‌ نخواهيم‌ نشست‌، و غفلت‌ آنان‌ در اين‌ است‌ كه‌ هنوز هم‌ اين‌ ملت‌ سربلند غيور را نشناخته‌ و از مكتب‌ ايمان‌ و شهادت‌ و ايثار بي‌ خبرند مردم‌ ما مصمم‌اند به‌ پيروي‌ از رهبريهاي‌ قاطعانه‌ مرجع‌ عظيم‌ الشأن‌ حضرت‌ امام‌ امت‌ در اين‌ مقطع‌ هم‌ چون‌ گذشته‌ مشت‌ محكمي‌ بر دهان‌ متجاوزين‌ كوبيده‌ و اجازه‌ ندهند تا غارتگران‌ جهاني‌ در منطقه‌ حساس‌ خليج‌ فارس‌ تاخت‌ و تاز نمايند.

بدين‌ مناسبت‌ در پاسخ‌ به‌ نداي‌ رئيس‌ محترم‌ مجلس‌ شوراي‌ اسلامي‌ حجة‌الاسلام‌ والمسلمين‌ هاشمي‌ رفسنجاني‌ مردم‌ شهيد پرور و قهرمان‌ شهر خون‌ و قيام‌ بويژه‌ فضلاء و طلاب‌ محترم‌ در روز پنجشنبه‌ با شركت‌ در راه‌ پيمايي‌ با شكوه‌ و اجتماعي‌ عظيم‌ طوفان‌ خشم‌ خو درا نثار آمريكاي‌ جنايتكار نموده‌ و كماكان‌ نشان‌ دهند كه‌ براي‌ حفظ‌ كيان‌ اسلام‌ و انقلاب‌ اسلامي‌ تا آخرين‌ نفس‌ آماده‌ جانبازي‌ و فداكاري‌ مي‌باشند.

زمان‌: پنجشنبه‌ 3/3/63 ساعت‌ پنج‌ بعدازظهر

مسير: از ميدان‌ مطهري‌ به‌ صحن‌ مطهر

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
بخش‌ تبليغات

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom