Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز2822
دیروز7493
در هفته48368
در ماه130979
مجموع1655959

بازدید کنندگان برخط

1
Online

دعوت‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از مردم‌ جهت شركت‌ در راهپيمايي‌ روز قدس‌
در تاريخ 21/03/1364

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏
«اذن‌ للذين‌ يقاتلون‌ بأنهم‌ ظلموا و ان‌ الله علي‌ نصرهم‌ لقدير»

ملت‌ مقاوم‌ و شهيد پرور، پيروان‌ مكتب‌ سرور مجاهدان‌، و مظلومان‌ عالم‌، شيفتگان‌ امام‌ علي‌ عليه‌ السلام‌، صدام‌ با تحريك‌ ابرجنايتكاران‌ آمريكا و صهيونيسم‌ به‌ سرزمين‌ مقدس‌ حضرت‌ بقية‌ الله ايران‌ حمله‌ كرد به‌ خيال‌ اينكه‌ انقلاب‌ را نابود كند.

جنگ‌ با كمك‌ مستقيم‌ خون‌ آشامان‌ جهان‌ به‌ دست‌ عنصري‌ سرسپرده‌ بر ملت‌ شريف‌ ايران‌ تحميل‌ شد تا با خيال‌ آرام‌ اشغالگران‌ قدس‌ باتوان‌ بيشتر به‌ جنايات‌ خويش‌ در سرزمينهاي‌ اشغالي‌ ادامه‌ دهند و سلطة‌ خود را گسترده‌ و به‌ لبنان‌ بكشند.

ايستادگي‌ فرزندان‌ رشيد اسلام‌ و ملت‌ قهرمان‌ ايران‌ به‌ رهبري‌ فرزند علي‌ عليه‌ السلام‌ حضرت‌ آيت‌ الله العظمي‌ امام‌ خميني‌ مدظله‌ العالي‌ در ميدان‌ نبرد نه‌ تنها شكستهاي‌ مفتضحانه‌اي‌ براي‌ كفر جهاني‌ بود كه‌ الهام‌بخش‌ مسلمانان‌ غيور لبنان‌ شد، تا با مقاومتشان‌ از ذلت‌ برهند و سيلي‌ محكمي‌ به‌ صورت‌ اشغالگران‌ صهيونيسم‌ و اربابانش‌ بزنند و سرزمينشان‌ را از آلودگي‌ كفر و استكبار آزاد سازند.

اكنون‌ دشمن‌ حيله‌ گر و جنايتكار با حمله‌ ناجوانمردانه‌ به‌ شهرهاي‌ ايران‌ نغمه‌ صلح‌ تحميلي‌ را ساز كرده‌ و در لبنان‌ با دامن‌ زدن‌ به‌ اختلاف‌ انشقاق‌ در صفوف‌ مسلمين‌ ايجاد نموده‌ است‌.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ ضمن‌ تأييد پيشنهاد مسؤولين‌ محترم‌ جمهوري‌ اسلامي‌ با اعتقاد راسخ‌ و استوار در تأكيد به‌ ادامه‌ جنگ‌ تا رفع‌ فتنه‌ ملت‌ مصمم‌ را به‌ شركت‌ در راه‌ پيمايي‌ پرشكوه‌ روز قدس‌ دعوت‌ مي‌كند تا با به‌ نمايش‌ گذاردن‌ قدرت‌ متعالي‌ اسلام‌ شرف‌، عزت‌، فداكاري‌ و ايثار خويش‌ را بار ديگر متجلي‌ نموده‌ و توطئه‌هاي‌ بعث‌ و صهيونيزم‌ را در ايران‌ و لبنان‌ خنثي‌ سازد تا صدام‌ را نابود و با همبستگي‌ و اتحاد ميان‌ مسلمين‌ قدس‌ عزيز را به‌ دامن‌ اسلام‌ بازگرداند.

روابط‌ عمومي‌ جامعه‌ مدرسين‌

( تابلو اعلانات )

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom