Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز4744
دیروز7967
در هفته4744
در ماه74676
مجموع1374456

بازدید کنندگان برخط

3
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم جهت دعوت‌ مردم‌ به‌ شركت‌ در راهپيمايي‌ 22 بهمن
در تاریخ 20/11/1365
 بسم الله الرحمن الرحیم
 «لو خيف‌ علي‌ بيضيه‌ الاسلام‌ لوجب‌ الدفاع‌ باي‌ وسيلة‌ ممكنة‌» (تحرير الوسيله‌ امام‌ خميني‌)

 

 ملت‌ متدين‌ و قهرمان‌ ايران‌

 اكنون‌ كه‌ جهان‌ بيش‌ از پيش‌ متوجه‌ قدرت‌ الهي‌ اسلام‌ گشته‌ و پرتو پرتوانش‌ را در سراسر جهان‌ گسترده‌ تيرگيها را مي‌شكافد و مي‌رود تا حيله‌هاي‌ شيطاني‌ چندين‌ هزار ساله‌ را در هم‌ فرو بريزد و وارث‌ حسين‌ را بر يزيديان‌ مقدم‌ دارد و خود را آماده‌ طلوعي‌ مي‌كند كه‌ در سراسر تاريخ‌ انبياء بشارت‌ آن‌ را داده‌اند.

 امروز كه‌ اساس‌ اسلام‌ در خطر هجوم‌ است‌ و كفار با همه‌ توان‌ در برابر اسلام‌ ايستاده‌اند قطعاً يك‌ فريادكشيدن‌ بر ظلم‌ و كفر با فريادهاي‌ فرداي‌ پيروزي‌ مساوي‌ نيست‌.

 شما كه‌ ملل‌ جهان‌ و بويژه‌ امم‌ الهي‌ و بالاخص‌ مسلمين‌ را راهنمايي‌ كرديد و با توفيق‌ خدا بركت‌ هدايت‌ از طريق‌ تان‌ جريان‌ يافت‌، شما كه‌ موجب‌ مباهات‌ مربيانتان‌ شديد و بحمدالله دست‌ نصر خدا از آستينتان‌ بيرون‌ آمد و بت‌ طاغوت‌ مستكبرين‌ جهان‌ درهم‌ شكست‌.

 شما كه‌ به‌ رأي‌ العين‌ مشاهده‌ نموديد در مبارزه‌ رواني‌ تا چه‌ پايه‌اي‌ تظاهرات‌ مؤثرتر بود و چگونه‌ شاه‌ و اربابانش‌ را روسياه‌ نمود و جنايت‌ آنان‌ را بر جهانيان‌ بر ملا ساخت‌.

 اكنون‌ كه‌ جوانان‌ شما در جبهه‌ نظامي‌ جان‌ فشاني‌ مي‌كنند و در راه‌ اعلاء كلمه‌ حق‌ از هيچ‌ ايثاري‌ فروگزاري‌ نمي‌نمايند ارزش‌ قدرت‌ تظاهرات‌ 22 بهمن‌ را به‌ خوبي‌ مي‌شناسيد و مسلماً با تمام‌ توان‌ بياري‌ خداوند تبارك‌ و تعالي‌ آمادگي‌ داشته‌ و داريد كه‌ با تظاهراتي‌ بي‌ نظير بشريت‌ را (چنانچه‌ رهبر عظيم‌ الشأن‌ انقلاب‌ امام‌ بزرگوار در پيام‌ اخيرشان‌ فرمودند) در مرحله‌اي‌ جديد قرار دهيد كه‌ اين‌ نه‌ تنها آخرين‌ ضربه‌ اساسي‌ به‌ صدام‌ است‌ بلكه‌ گامي‌ استوار و اثبات‌ پايمردي‌ در راه‌ خدمت‌ به‌ بقية‌ الله الاعظم‌ امام‌ زمان‌ ارواحنا فداه‌ مي‌باشد.

 جامعه‌ مدرسين‌ بر اين‌ دعوت‌ تأكيد مجدد نموده‌ و بشارت‌ پيروزي‌ را از هم‌ اكنون‌ نويد مي‌دهد. انشاء الله

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌

 

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom