Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز4775
دیروز5622
در هفته33981
در ماه47064
مجموع1346844

بازدید کنندگان برخط

4
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه ق به‌ مناسبت‌ 13 آبان‌
در تاريخ 12/08/1369

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

امت‌ رشيد و بيدار و شهيد پرور ايران‌

سيزده‌ آبان‌ سالروز تجديد خاطرة‌ حركت‌ جسورانه‌ سردمدار كفر جهاني‌ آمريكاي‌ جنايتكار در برابر فرياد بزرگ‌ مرجع‌ تقليد و رهبر كبير انقلاب‌ حضرت‌ آية‌الله‌العظمي‌ امام‌ خميني‌ قدس‌ سره‌ كه‌ مانع‌ به‌ بند كشيده‌ شدن‌ ملت‌ ايران‌ در قالب‌ پديده‌ شوم‌ «كاپيتولاسيون‌» شد و عزت‌ و اعتلاي‌ امت‌ اسلامي‌ ضرورت‌ حاكميت‌ دين‌ محمدي‌ را با طرح‌ ولايت‌ فقيه‌ در انديشه‌ها پي‌ نهاد و كفر جهاني‌ به‌ دست‌ شاه‌ خائن‌ براي‌ پيشگيري‌ از اين‌ تفكر نوراني‌ در سيزده‌ آبان‌ 43 امام‌ بزرگوار را به‌ تبعيد فرستاد غافل‌ از آنكه‌ تبعيدگاه‌ به‌ مجلس‌ درس‌ حكومت‌ اسلامي‌ و جايگاه‌ تبيين‌ ضرورت‌ و كيفيت‌ برپايي‌ نظامي‌بدل‌ مي‌شود كه‌ مي‌بايست‌ حكومت‌ كفر را در جهان‌ مي‌شكست‌ و ظهور حياتبخش‌ و عدالت‌ گستر ولايت‌ مطلقه‌ فقيه‌ را نويد مي‌داد.

13 آبان‌ 57 در واپسين‌ روزهاي‌ دوران‌ حاكمان‌ ظلم‌ در جريان‌ تجديد خاطره‌ تبعيد نور، دانش‌آموزان‌ نيز براي‌ رسيدن‌ به‌ چنين‌ ولايت‌ الهي‌ با رهبري‌ نهضت‌ پيمان‌ خون‌ بستند و انقلاب‌ خدايي‌ ملت‌ را سرعت‌ بخشيدند.

و بالاخره‌ در سيزده‌ آبان‌ 58 با رهنمود ولايت‌ امر لانه‌ جاسوسي‌ شيطان‌ بزرگ‌ بوسيله‌ دانشجويان‌ مسلمان‌ پيرو خط‌ امام‌ تسخير شد و انقلابي‌ بزرگتر از انقلاب‌ اول‌ پديد آمد و زمينه‌ گسترش‌ و تثبيت‌ ولايت‌ مطلقه‌ فقيه‌ با درهم‌ شكسته‌ شدن‌ حيثيت‌ پوشالي‌ پرچمدار كفر و سلطه‌ بلامنازع‌ او بر ملل‌ محروم‌ در تمام‌ شئون‌ اجتماعي‌ فراهم‌تر گشت‌.

اكنون‌ در حالي‌ 13 آبان‌ 69 را گرامي‌ مي‌داريم‌ كه‌ آمريكا با حيله‌اي‌ جديد در محيط‌ وحي‌ لانه‌ گزيده‌ و در حريم‌ حرم‌ امن‌ الهي‌ جاي‌ گرفته‌ و امت‌ اسلام‌ را با خطري‌ جدي‌ مواجه‌ ساخته‌ است‌، جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ با حضور در صفوف‌ بهم‌ فشرده‌ امت‌ حزب‌الله‌ از همگان‌ مي‌خواهد كه‌ با شركت‌ در مراسم‌ يوم‌الله‌ سيزده‌ آبان‌ وظيفه‌ خويش‌ را به‌ نحو احسن‌ انجام‌ دهد. و مطمئنيم‌ كه‌ فرياد رسا و تدبيرهاي‌ حكيمانه‌ رهبر بزرگوار حضرت‌ آيت‌الله‌ خامنه‌اي‌ مدظله‌العالي‌ و تبعيت‌ بي‌ چون‌ و چراي‌ امت‌ از فرامين‌ معظم‌ له‌ اين‌ دسيسه‌ را خنثي‌ خواهد نمود و ترفندهاي‌ جديد شيطان‌ بزرگ‌ را نقش‌ بر آب‌ خواهد ساخت‌.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌‌

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom