Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز587
دیروز2138
در هفته6043
در ماه38965
مجموع520949

بازدید کنندگان برخط

5
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ مناسبت‌ فرا رسدن‌ 22 بهمن‌ و دعوت‌ از مردم‌ براي‌ شركت‌ درراهپيمائي‌
در تاريخ 19/11/1370

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

امّت‌ قهرمان‌ و شهيد پرور ايران‌ طلوع‌ فجر چهاردهمين‌ سال‌ پيروزي‌ انقلاب‌ اسلامي‌ را با گرامي‌ داشت‌ ياد رهبر عظيم‌ الشأن‌ انقلاب‌ امام‌ خميني‌ راحل‌ ـ قدس‌ سره‌ الشريف‌ ـ جشن‌ مي‌گيرد. اين‌ پيروزي‌ بزرگ‌ و موهبت‌ الهي‌ را كه‌ به‌ بركت‌ رهبريهاي‌ حضرت‌ امام‌ و ايثارگريهاي‌ امت‌ و خونبهاي‌ هزاران‌ شهيد تحقق‌ يافته‌، در حالي‌ جشن‌ مي‌گيريم‌ كه‌ ريشه‌هاي‌ اين‌ شجره‌ طيبه‌ در اعماق‌ دلها ريشه‌ دوانده‌ و شاخ‌ و برگش‌ در آسمان‌ جهان‌ اسلام‌ سربرافراشته‌ و ميوه‌هاي‌ شيرين‌ و زيباي‌ آن‌ يكي‌ پس‌ از ديگري‌ آشكار مي‌گردد. فروپاشي‌ نظام‌ كفر ماركسيسم‌ و متلاشي‌ شدن‌ اردوگاه‌ شرق‌ و بيداري‌ ملتهاي‌ اسلامي‌ و ظهور حركتهاي‌ رهايي‌ بخش‌ و توفنده‌ اسلام‌ خواهي‌ از گوشه‌ و كنار كشورهاي‌ اسلامي‌ از بهترين‌ ميوه‌هاي‌ اين‌ شجره‌ طيبه‌ است‌ كه‌ نويد تحقق‌ وعده‌ الهي‌ را كه‌ فرمود: "ليظهر علي‌ الدين‌ كُله‌"، مي‌دهد و به‌ همين‌ جهت‌ استكبار جهاني‌ و دشمنان‌ اسلام‌ به‌ وحشت‌ افتاده‌ براي‌ خاموش‌ كردن‌ نور الهي‌ به‌ توطئه‌هاي‌ گوناگون‌ و ننگين‌ متوسل‌ مي‌شوند، غافل‌ از اينكه‌ كار از حد گذشته‌ و نور الهي‌ هرگز خاموش‌ نخواهد شد.

با پيروزي‌ انقلاب‌ اسلامي‌ ايران‌ و رهنمودهاي‌ حضرت‌ امام‌ ـ قدس‌ سره‌ ـ ارزشهاي‌ اصيل‌ اسلامي‌ احياء شده‌ و در اعماق‌ دلهاي‌ مسلمين‌ رسوخ‌ كرده‌ و قابل‌ زوال‌ نيست‌ و با تأييدات‌ الهي‌ همچنان‌ به‌ پيش‌ مي‌رود و پوياتر و پوياتر مي‌شود تا دستگاه‌ كفر و استكبار جهاني‌ را برچيند و جهان‌ را با نور اسلام‌ روشن‌ سازد.

"جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌" فرا رسيدن‌ يوم‌ الله 22 بهمن‌ را به‌ پيشگاه‌ امام‌ زمان‌ ـ ارواحنا فداه‌ ـ و مقام‌ معظم‌ رهبري‌ حضرت‌ آيت‌ الله خامنه‌اي‌ ـ دامت‌ بركاته‌ ـ و امّت‌ قهرمان‌ و شهيد پرور ايران‌ و بالاخص‌ خانواده‌هاي‌ گرامي‌ شهداء تبريك‌ مي‌گويد، و از مردم‌ شريف‌ و مؤمن‌ ايران‌ مي‌خواهد كه‌ با حضور گسترده‌ خود در مراسم‌ راهپيمايي‌ 22 بهمن‌، همانند سابق‌، مراتب‌ وفاداري‌ خود را نسبت‌ به‌ اسلام‌ و تعقيب‌ آرمان‌ مقدس‌ امام‌ راحل‌ ـ قدس‌ سره‌ ـ اظهار داريد. و با حفظ‌ وحدت‌ و اطاعت‌ از مقام‌ رهبري‌ و حمايت‌ از مسؤولين‌ خدمتگذار و حضور در صحنه‌، مشت‌ محكمي‌ بر دهان‌ دشمنان‌ اسلام‌ بكوبيد و آنها را مأيوس‌ سازيد.

والسلام‌ علي‌ عباد الله الصالحين‌
جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌
ابراهيم‌ اميني

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom