Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز600
دیروز2138
در هفته6056
در ماه38978
مجموع520962

بازدید کنندگان برخط

3
Online

پيام‌ تبريك‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ رهبر انقلاب‌ در پي‌ اعلام‌ متجاوز بودن‌ رژيم‌ عراق‌ از سوي‌ سازمان‌ ملل‌ متحد و حضور موفق‌ رئيس‌ جمهوري‌ در كنفرانس‌ سران‌ كشورهاي‌ اسلامي‌

در تاريخ 22/09/1370

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

محضر مقدس‌ مقام‌ معظم‌ رهبري‌ حضرت‌ آيت‌ الله خامنه‌اي‌ دام‌ ظله‌ العالي‌

السلام‌ عليكم‌ و رحمة‌ الله و بركاته‌

سپاس‌ خداوند منان‌ را كه‌ نظام‌ مبارك‌ جمهوري‌ اسلامي‌ را به‌ عنايت‌ خاص‌ خود در تمام‌ صحنه‌ها تأييد فرمود درود فراوان‌ به‌ روان‌ پاك‌ روح‌ خدا كه‌ اين‌ نظام‌ را بنيان‌ نهاد و رهبري‌ نمود.

امروز امت‌ اسلامي‌ طعم‌ شيرين‌ استقامت‌ و اطاعت‌ از ولايت‌ مطلقه‌ فقيه‌ را در كام‌ خود احساس‌ مي‌كنند كه‌ دبير كل‌ سازمان‌ ملل‌ متحد علي‌ رغم‌ تلاشهاي‌ استكبار جهاني‌ حقانيت‌ دفاع‌ مقدس‌ نظام‌ مظلوم‌ جمهوري‌ اسلامي‌ را به‌ ملل‌ دنيا اعلام‌ مي‌دارد تعيين‌ عراق‌ به‌ عنوان‌ متجاوز تبيين‌ واقعيت‌ تاريخي‌ و خواسته‌ به‌ حق‌ ايران‌ اسلامي‌ است‌ كه‌ به‌ بركت‌ تدبير خاص‌ مقام‌ معظم‌ رهبري‌ و تلاش‌ جدّي‌ مسؤولين‌ سياسي‌ در راستاي‌ تحقق‌ آرمانهاي‌ بلند امام‌ راحل‌ قدس‌ سره‌ الشريف‌ انجام‌ پذيرفت‌.

همزمان‌ با اين‌ پيروزي‌ بزرگ‌ حضور بسيار موفق‌ رئيس‌ جمهور عزيز و محترم‌ حجة‌ الاسلام‌ و المسلمين‌ جناب‌ آقاي‌ هاشمي‌ رفسنجاني‌ در كنفرانس‌ سران‌ ممالك‌ اسلامي‌ برگ‌ زرّين‌ ديگري‌ را بر صفحات‌ تاريخ‌ پرافتخار انقلاب‌ اسلامي‌ افزود و سخنراني‌ مهم‌ و تاريخي‌ معظم‌ له‌ فرياد به‌ حق‌ ايران‌ اسلامي‌ است‌ كه‌ رجوع‌ به‌ اسلام‌ ناب‌ محمدي‌ و برائت‌ از مشركين‌ را يگانه‌ راه‌ فلاح‌ ملت‌هاي‌ مسلمان‌ و ضامن‌ عزت‌ و شرف‌ آنها مي‌داند.

جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌ اين‌ دو موفقيت‌ بزرگ‌ را به‌ ساحت‌ مقدس‌ ولايت‌ امر و امت‌ بيدار خاصه‌ بسيجيان‌ جان‌ بر كف‌، جانبازان‌ و آزادگان‌ عزيز و خانواده‌ معظم‌ شهداء تبريك‌ مي‌گويد.

طول‌ عمر پر بركت‌ آن‌ حضرت‌ و علو درجات‌ امام‌ راحل‌ رضوان‌ الله تعالي‌ عليه‌ و شهداي‌ گرانقدر را از خداوند سبحان‌ خواستار است‌.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
ابراهيم‌ اميني

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom