Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز584
دیروز2138
در هفته6040
در ماه38962
مجموع520946

بازدید کنندگان برخط

5
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در حمايت‌ از برنامه‌ها و اقدامات‌ دولت‌ آقاي‌ هاشمي‌ رفسنجاني‌
در تاريخ 04/03/1370

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

حضرت‌ حجة‌ الاسلام‌ و المسلمين‌ جناب‌ آقاي‌ هاشمي‌ رفسنجاني‌

رياست‌ محترم‌ جمهوري‌ اسلامي‌ ايران‌ دامت‌ تأييداته‌

پس‌ از سلام‌ و تحيت‌ گله‌ و نگراني‌ جنابعالي‌ در خطبه‌ نماز جمعه‌ تهران‌ را شنيديم‌ و سخت‌ متأثر و ناراحت‌ شديم‌ گرچه‌ از استقامت‌ و مقاومت‌ شما بسيار خرسند بوده‌ و هستيم‌ امروز جمهوري‌ اسلامي‌ در شرايط‌ حساسي‌ قرار دارد اين‌ كشتي‌ متلاطم‌ به‌ سكان‌ داري‌ چون‌ حضرتعالي‌ كه‌ از ياران‌ پيشتاز و با وفاي‌ امام‌ راحل‌ مي‌باشيد سخت‌ نيازمند است‌.

علم‌، سياست‌، مديريت‌، تعهد، به‌ خط‌ امام‌ و مقام‌ معظم‌ رهبري‌ و اجراء آرمانهاي‌ مقدس‌ و انقلابي‌ از ويژگيهاي‌ شماست‌، موقعيت‌ شما در صحنه‌ سياست‌ جهاني‌ چنان‌ است‌ كه‌ دوست‌ و دشمن‌ به‌ آن‌ معترفند، تدبير شما با الهام‌ از رهنمودهاي‌ مقام‌ معظم‌ رهبري‌ در مسئله‌ جنگ‌ ويران‌ گر خليج‌ فارس‌ بر كسي‌ پوشيده‌ نيست‌، ملت‌ انقلابي‌ و شهيد پرور ايران‌ هرگز اندوه‌ و تأثر شما را تحمل‌ نمي‌كند.

جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌ همواره‌ پشت‌ سر مقام‌ معظم‌ رهبري‌ دامت‌ بركاته‌ كه‌ پشتيبان‌ دولت‌ محترم‌ شماست‌ هرگز اجازه‌ تضعيف‌ و تخريب‌ برنامه‌هاي‌ جنابعالي‌ را نمي‌دهد.

ملت‌ شهيد پرور ايران‌ توطئه‌هاي‌ افراد فريب‌ خورده‌ را كه‌ قصد بهره‌ برداري‌ از احساسات‌ پاك‌ افراد حزب‌ الهي‌ دارند تحمل‌ نخواهد كرد و بيش‌ از پيش‌ حمايت‌ خالصانه‌ خود را تقديم‌ مي‌دارد.

ملت‌ غيور و استوار به‌ ويژه‌ حوزه‌هاي‌ علميه‌ و روحانيت‌ و دانشجويان‌ عزيز كشور امام‌ زمان‌ عليه‌ السلام‌ چون‌ گذشته‌ دولت‌ شما را عزيز و گرامي‌ مي‌دارد و تلاش‌ شما را در ابعاد فرهنگ‌، سياست‌، اقتصاد و عزت‌ و شرف‌ براي‌ مسلمانان‌ لمس‌ كرده‌ و هم‌ اكنون‌ آثار معنوي‌ و مادي‌ آن‌ را كه‌ ظهور آرمانهاي‌ آن‌ رهبر يگانه‌ حضرت‌ امام‌ خميني‌ (قدس‌ سره‌) است‌ در حد كمال‌ احساس‌ مي‌نمايد.

تأكيد مي‌كنيم‌ ملت‌ ايران‌ به‌ حمدالله مسائل‌ را خوب‌ مي‌فهمد و مطمئناً در همه‌ ابعاد با شما همراه‌ است‌.

از خداوند متعال‌ طول‌ عمر با بركت‌ و سلامت‌ رهبر عزيز را توام‌ با استمرار سلامت‌ و تلاش‌ الهي‌ جنابعالي‌ خواستاريم‌.

والسلام‌ عليكم‌ و رحمة‌ الله
جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌‌

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom