Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز2155
دیروز8722
در هفته51037
در ماه64120
مجموع1363900

بازدید کنندگان برخط

3
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در حمايت‌ از برنامه‌ها و اقدامات‌ دولت‌ آقاي‌ هاشمي‌ رفسنجاني‌
در تاريخ 04/03/1370

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

حضرت‌ حجة‌ الاسلام‌ و المسلمين‌ جناب‌ آقاي‌ هاشمي‌ رفسنجاني‌

رياست‌ محترم‌ جمهوري‌ اسلامي‌ ايران‌ دامت‌ تأييداته‌

پس‌ از سلام‌ و تحيت‌ گله‌ و نگراني‌ جنابعالي‌ در خطبه‌ نماز جمعه‌ تهران‌ را شنيديم‌ و سخت‌ متأثر و ناراحت‌ شديم‌ گرچه‌ از استقامت‌ و مقاومت‌ شما بسيار خرسند بوده‌ و هستيم‌ امروز جمهوري‌ اسلامي‌ در شرايط‌ حساسي‌ قرار دارد اين‌ كشتي‌ متلاطم‌ به‌ سكان‌ داري‌ چون‌ حضرتعالي‌ كه‌ از ياران‌ پيشتاز و با وفاي‌ امام‌ راحل‌ مي‌باشيد سخت‌ نيازمند است‌.

علم‌، سياست‌، مديريت‌، تعهد، به‌ خط‌ امام‌ و مقام‌ معظم‌ رهبري‌ و اجراء آرمانهاي‌ مقدس‌ و انقلابي‌ از ويژگيهاي‌ شماست‌، موقعيت‌ شما در صحنه‌ سياست‌ جهاني‌ چنان‌ است‌ كه‌ دوست‌ و دشمن‌ به‌ آن‌ معترفند، تدبير شما با الهام‌ از رهنمودهاي‌ مقام‌ معظم‌ رهبري‌ در مسئله‌ جنگ‌ ويران‌ گر خليج‌ فارس‌ بر كسي‌ پوشيده‌ نيست‌، ملت‌ انقلابي‌ و شهيد پرور ايران‌ هرگز اندوه‌ و تأثر شما را تحمل‌ نمي‌كند.

جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌ همواره‌ پشت‌ سر مقام‌ معظم‌ رهبري‌ دامت‌ بركاته‌ كه‌ پشتيبان‌ دولت‌ محترم‌ شماست‌ هرگز اجازه‌ تضعيف‌ و تخريب‌ برنامه‌هاي‌ جنابعالي‌ را نمي‌دهد.

ملت‌ شهيد پرور ايران‌ توطئه‌هاي‌ افراد فريب‌ خورده‌ را كه‌ قصد بهره‌ برداري‌ از احساسات‌ پاك‌ افراد حزب‌ الهي‌ دارند تحمل‌ نخواهد كرد و بيش‌ از پيش‌ حمايت‌ خالصانه‌ خود را تقديم‌ مي‌دارد.

ملت‌ غيور و استوار به‌ ويژه‌ حوزه‌هاي‌ علميه‌ و روحانيت‌ و دانشجويان‌ عزيز كشور امام‌ زمان‌ عليه‌ السلام‌ چون‌ گذشته‌ دولت‌ شما را عزيز و گرامي‌ مي‌دارد و تلاش‌ شما را در ابعاد فرهنگ‌، سياست‌، اقتصاد و عزت‌ و شرف‌ براي‌ مسلمانان‌ لمس‌ كرده‌ و هم‌ اكنون‌ آثار معنوي‌ و مادي‌ آن‌ را كه‌ ظهور آرمانهاي‌ آن‌ رهبر يگانه‌ حضرت‌ امام‌ خميني‌ (قدس‌ سره‌) است‌ در حد كمال‌ احساس‌ مي‌نمايد.

تأكيد مي‌كنيم‌ ملت‌ ايران‌ به‌ حمدالله مسائل‌ را خوب‌ مي‌فهمد و مطمئناً در همه‌ ابعاد با شما همراه‌ است‌.

از خداوند متعال‌ طول‌ عمر با بركت‌ و سلامت‌ رهبر عزيز را توام‌ با استمرار سلامت‌ و تلاش‌ الهي‌ جنابعالي‌ خواستاريم‌.

والسلام‌ عليكم‌ و رحمة‌ الله
جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌‌

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom