Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز522
دیروز2138
در هفته5978
در ماه38900
مجموع520884

بازدید کنندگان برخط

3
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ مناسبت‌ روز جهاني‌ قدس‌ و حمايت‌ از مردم‌ فلسطين‌
در تاريخ 21/01/1370

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏
«روز قدس‌ روز اسلام‌ است‌» (امام‌ خميني‌ قدس‌ سره‌)‏

صلوات‌ و سلام‌ خداوند بر آن‌ يگانه‌ پرچمدار پيشتاز روحانيت‌ روح‌ قدس‌ الهي‌ همو كه‌ نداي‌ اسلام‌ ناب‌ را از مأذنه‌ انقلاب‌ اسلامي‌ به‌ گوش‌ مستضعفين‌ عالم‌ و پابرهنگان‌ ستم‌ كشيده‌ و مظلوم‌ در سراسر هستي‌ رسانيده‌ و درود بر نائب‌ بر حق‌ وي‌ ولي‌ امر مسلمين‌ جهان‌ حضرت‌ آيت‌ الله خامنه‌اي‌ ـ مد ظله‌ العالي‌

و درود بر فرزندان‌ قدس‌، جوانان‌ غيور فلسطيني‌ كه‌ حماسه‌ مقاومت‌ و ايثار را با خون‌ پاك‌ خويش‌ بر جريده‌ تاريخ‌ ملتهاي‌ مظلوم‌ ثبت‌ كرده‌اند.

امت‌ بيدار ايران‌ اسلامي‌ و مسلمانان‌ سراسر جهان‌ امسال‌ روز قدس‌ را در حالي‌ گرامي‌ مي‌دارند كه‌ نه‌ تنها قدس‌ شريف‌ بلكه‌ جهان‌ اسلام‌ در آتش‌ افزون‌طلبي‌ استكبار جهاني‌ و سرسپردگي‌ و شرارت‌ عمال‌ مرتجع‌ آن‌ در منطقه‌ مي‌سوزد.

از طرفي‌ رژيم‌ روسياه‌ و سفاك‌ عراق‌ آستين‌ خود را تا مرفق‌ به‌ خون‌ مسلمانان‌ آغشته‌ كرده‌ و حكام‌ فاسق‌ و فاجر منطقه‌ ميزبان‌ مزدوران‌ آمريكايي‌ و قاتلين‌ مسلمان‌ گشته‌اند و از طرف‌ ديگر اسرائيل‌ غاصب‌ با سوء استفاده‌ از حوادث‌ اخير و با حمايت‌ كامل‌ استكبار جهاني‌ دست‌ به‌ وحشيانه‌ترين‌ كشتار عليه‌ مسلمانان‌ مظلوم‌ فلسطين‌ زده‌ و از هيچ‌ گونه‌ حركتي‌ دريغ‌ نمي‌ورزد و آوازه‌ اسرائيل‌ بزرگ‌ از نيل‌ تا فرات‌ را بر سر مي‌دهد و داعيه‌ دريافت‌ غرامت‌ از مسلمانان‌ را دارد و اين‌ در حالي‌ است‌ كه‌ جهان‌ غرب‌ و استكبار دست‌ نوازش‌ خويش‌ را بر سر اسرائيل‌ مي‌كشند و كمكهاي‌ بي‌ دريغ‌ خويش‌ را به‌ سويش‌ روان‌ مي‌سازد و سردمداران‌ آمريكاي‌ جنايتكار حتي‌ از تصويب‌ يك‌ قطعنامه‌ بر عليه‌ اسرائيل‌ ممانعت‌ به‌ عمل‌ مي‌آورند. از اين‌ رو بر مسلمانان‌ جهان‌ و هر انسان‌ آزاده‌ تكليف‌ است‌ كه‌ به‌ هر طريق‌ ممكن‌ عليرغم‌ مردگي‌ حاكم‌ بر جوامع‌ جهاني‌ و بين‌ المللي‌ كه‌ بي‌ اعتنا به‌ تمامي‌ اصول‌ انساني‌ در برابر كشتار و جنايات‌ روزافزون‌ در فلسطين‌ اشغالي‌ و جهان‌ اسلام‌ خاصه‌ جنايات‌ اخير رژيم‌ پليد عراق‌ سكوت‌ پيشه‌ كرده‌اند انزجار و برائت‌ خويش‌ را از اين‌ همه‌ سفاكي‌ و ددمنشي‌ اعلام‌ دارند. امت‌ اسلامي‌ توجه‌ دارند كه‌ عنايت‌ به‌ امت‌ مظلوم‌ عراق‌ و هر گونه‌ كمك‌ و دستگيري‌ از اين‌ محرومين‌ رنج‌ كشيده‌ تكليفي‌ بزرگ‌ بوده‌ و غفلت‌ از آن‌ گناه‌ نابخشودني‌ است‌.

جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌ ضمن‌ اعلام‌ حمايت‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ از قيام‌ امت‌ به‌ پا خواسته‌ فلسطين‌ همگام‌ با تمامي‌ مسلمين‌ در سراسر گيتي‌ فرياد خويش‌ را در راه‌ پيمايي‌ روز قدس‌ بر عليه‌ استكبار و اسرائيل‌ غاصب‌ بلند خواهد كرد و همانند ساير امت‌ اسلامي‌ به‌ تكليف‌ خويش‌ عمل‌ مي‌نمايد.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌‌

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom