Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1376
دیروز1467
در هفته1376
در ماه34298
مجموع516282

بازدید کنندگان برخط

2
Online

قطعنامه‌ راهپيمايي‌ روز جهاني‌ قدس‌
در تاريخ 18/12/1372

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

من‌ از عموم‌ مسلمانان‌ جهان‌ و دولتهاي‌ اسلامي‌ مي‌خواهم‌ كه‌ براي‌ كوتاه‌ كردن‌ دست‌ اين‌ غاصب‌ و پشتيبانان‌ آن‌ بهم‌ بپيوندند. (امام‌ خميني‌ قدس‌ سره‌ الشريف‌)

امروز هيچ‌ عذري‌ از دولتهاي‌ مسلمان‌ در بي‌ تفاوتي‌ نسبت‌ به‌ مسأله‌ فلسطين‌ پذيرفته‌ نيست‌. (مقام‌ معظم‌ رهبري‌ دامت‌ بركاته‌)

امروز كه‌ كفر جهاني‌ به‌ سركردگي‌ شيطان‌ بزرگ‌ آمريكاي‌ جهانخوار در مقابل‌ اسلام‌ ناب‌ براي‌ خاموش‌ نمودن‌ نداي‌ حق‌ طلبانه‌ مسلمانان‌ آزادة‌ جهان‌ قد علم‌ كرده‌ و چهره‌ كريه‌ و جنايتكار خويش‌ را در پس‌ نقاب‌ حقوق‌ بشر پنهان‌ نموده‌ است‌، بر عموم‌ مسلمانان‌ واجب‌ است‌ براي‌ دفاع‌ از اسلام‌ و ارزشهاي‌ والاي‌ آن‌ بپا خاسته‌ و جهان‌ را از لوث‌ وجود اين‌ دژخيمان‌ خون‌ آشام‌ پاك‌ نمايند.

1ـ جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ و ديگر نهادهاي‌ انقلابي‌ و مردم‌ هميشه‌ در صحنه‌ شهر خون‌ و قيام‌ قم‌، ضمن‌ عرض‌ تسليت‌ به‌ ساحت‌ مقدس‌ حضرت‌ بقية‌الله‌ الاعظم‌ امام‌ زمان‌ (عجل‌ الله‌ تعالي‌ فرجه‌ الشريف‌) و رهبر معظم‌ انقلاب‌ و مراجع‌ عظام‌ (دامت‌ بركاتهم‌) و تمامي‌احرار و آزادگان‌ جهان‌ بويژه‌ ملت‌ قهرمان‌ و مظلوم‌ فلسطين‌ و خانواده‌هاي‌ داغدار و مصيبت‌ زده‌ جنايت‌ هولناك‌ اخير، در حرم‌ حضرت‌ ابراهيم‌ خليل‌(ع‌) نفرت‌ و انزجار خود را از اعمال‌ وحشيانه‌ اشغالگران‌ غاصب‌ اعلام‌ مي‌دارند.

2ـ ما شركت‌ كنندگان‌ در اين‌ راهپيمايي‌، ضمن‌ تشكر از اقدام‌ به‌ موقع‌ مقام‌ معظم‌ رهبري‌ و دولت‌ جمهوري‌ اسلامي‌در حمايت‌ از مظلومان‌ فلسطيني‌، حمايت‌ و پشتيباني‌ بيدريغ‌ خود را از انتفاضه‌ و قيام‌ مردمي‌ فلسطين‌ اعلام‌ مي‌داريم‌.

3ـ ملت‌ ايران‌ بار ديگر سازش‌ ننگين‌ عرفات‌ اين‌ مزدور خودفروخته‌ را محكوم‌ كرده‌ و او را نيز شريك‌ و سهيم‌ در جنايات‌ وحشيانه‌ دولت‌ غاصب‌ اسرائيل‌ مي‌داند.

4ـ ما از تمامي‌ مسلمانان‌ جهان‌ و دولتهاي‌ اسلامي‌ مي‌خواهيم‌ با تمام‌ قوا، تا محو رژيم‌ صهيونيستي‌ از صحنه‌ گيتي‌، به‌ ياري‌ فرزندان‌ غيور اسلام‌ در فلسطين‌ برخيزند و همچنان‌ كه‌ ولي‌ امر مسلمين‌ فرمودند: كمترين‌ چيزي‌ كه‌ دولتهاي‌ مسلمان‌ مي‌توانند مطالبه‌ كنند، تحويل‌ دادن‌ قاتلين‌ و همكارانشان‌ در ارتش‌ صهيونيست‌ به‌ فلسطينيان‌ مسلمان‌ براي‌ اجراي‌ قصاص‌ شرعي‌ و عزل‌ فرماندهان‌ آن‌ ارتش‌ است‌.

5ـ ملت‌ و دولت‌ ايران‌ اسلامي‌ چون‌ هميشه‌ حمايت‌ خود را از تمامي‌ مستضعفان‌ جهان‌ بويژه‌ مسلمانان‌ مظلوم‌ و بي‌ دفاع‌ در بوسني‌ و هرزگوين‌، جامو و كشمير، الجزاير، مصر، لبنان‌ و فلسطين‌ اعلام‌ مي‌دارد.

 

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom