Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز558
دیروز2138
در هفته6014
در ماه38936
مجموع520920

بازدید کنندگان برخط

8
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ مناسبت‌ روز جهاني‌ قدس‌
در تاريخ 17/12/1372

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

امت‌ مسلمان‌ و انقلابي‌ ايران‌

اينك‌ كه‌ در آستانه‌ روز جهاني‌ قدس‌ قرار گرفته‌ايم‌، روز شريفي‌ كه‌ امام‌ راحل‌ (قدس‌ سره‌) فرمودند: «من‌ روز قدس‌ را روز اسلام‌ و روز رسول‌ اكرم‌(ص‌) مي‌دانم‌. و روزي‌ است‌ كه‌ بايد ما تمام‌ قواي‌ خودمان‌ را مجهز كنيم‌ و مسلمين‌ از آن‌ انزوايي‌ كه‌ آنها را كشانده‌ بودند خارج‌ شوند و با تمام‌ قدرت‌ و قوت‌ در مقابل‌ اجانب‌ بايستند».

امسال‌ در شرايطي‌ به‌ استقبال‌ اين‌ روز جهاني‌ مي‌رويم‌ كه‌ استكبار جهاني‌ بيش‌ از پيش‌ بر حجم‌ توطئه‌هاي‌ خويش‌ براي‌ جلوگيري‌ از گسترش‌ پيام‌ حيات‌ بخش‌ اسلام‌ و انقلاب‌ اسلامي‌ در اقصي‌ نقاط‌ جهان‌ افزوده‌ است‌، فاجعه‌ هولناك‌ اخير رژيم‌ سفاك‌ صهيونيستي‌ در حرم‌ حضرت‌ ابراهيم‌ خليل‌(ع‌) و به‌ گلوله‌ بستن‌ مسلمانان‌ مظلوم‌ نمازگزار فلسطيني‌ با زبان‌ روزه‌، آن‌ هم‌ در حال‌ سجده‌، قتل‌ عام‌ فجيع‌ مسلمانان‌ مظلوم‌ و بي‌ دفاع‌ بوسني‌ و هرزگوين‌ كه‌ در سايه‌ سكوت‌ مجامع‌ بين‌المللي‌ و حمايت‌ شيطان‌ بزرگ‌ آمريكا صورت‌ مي‌گيرد، سركوب‌ وحشيانه‌ اسلامخواهان‌ الجزاير، مصر و كشمير و...، حلقه‌هاي‌ بهم‌ پيوستة‌ توطئه‌ استكبار جهاني‌ است‌.

ولي‌ آنها بدانند كه‌ اين‌ نور فروزان‌ خاموش‌ شدني‌ نيست‌ و تا نابودي‌ كامل‌ ستمگران‌ گرما و حرارت‌ مي‌بخشد «و يابي‌ الله‌ الا ان‌ يتم‌ نوره‌ و لوكره‌ الكافرون‌» اينگونه‌ جنايات‌ وحشيانه‌ ضمن‌ آنكه‌ نشان‌ دهنده‌ ضعف‌ و زبوني‌ دشمن‌ است‌، تكليف‌ غيرتمندان‌ جهان‌ اسلام‌ را دو چندان‌ مي‌كند.

روز جهاني‌ قدس‌، روز اعلام‌ آمادگي‌ براي‌ مقابله‌ با تمامي‌ توطئه‌هاي‌ جهانخواران‌ است‌.

روز جهاني‌ قدس‌، روز حمايت‌ از مظلومين‌ بي‌ پناهي‌ است‌ كه‌ فرياد ياللمسلمين‌ سر داده‌اند.

روز جهاني‌ قدس‌، روز اعلام‌ اين‌ واقعيت‌ است‌ كه‌ تنها راه‌ نجات‌ قدس‌ شريف‌ مبارزه‌ قهرآميز و مسلحانه‌ است‌ نه‌ مذاكرات‌ سازش‌ زبونانه‌ و ذلت‌ بار جمعي‌ خائن‌ وخود فروخته‌ به‌ آرمان‌ اسلامي‌ فلسطين‌.

روز جهاني‌ قدس‌ روز ابراز نفرت‌ و انزجار از استكبار جهاني‌ به‌ ويژه‌ آمريكا و صهيونيستهاي‌ غاصب‌ است‌.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ از امت‌ مسلمان‌ و بيدار ايران‌ اسلامي‌ دعوت‌ مي‌نمايد كه‌ با راهپيمايي‌ ميليوني‌ و با شكوه‌ در روز جهاني‌ قدس‌، ضمن‌ بيعت‌ مجدد با آرمانهاي‌ بنيانگذار جمهوري‌ اسلامي‌ ايران‌ حضرت‌ امام‌ خميني‌(قدس‌ سره‌) و اعلام‌ وفاداري‌ به‌ ولي‌ امر مسلمين‌ جهان‌ حضرت‌ آيت‌الله‌ خامنه‌اي‌ (مدظله‌العالي‌) بار ديگر مشت‌ محكمي‌ بر دهان‌ قدرتهاي‌ شيطاني‌ و حاميان‌ صهيونيستهاي‌ جنايت‌ پيشه‌ كوبيده‌ و پوزه‌ مستكبران‌ را به‌ خاك‌ مالند.

از خداوند سبحان‌، عزت‌ و شوكت‌ مسلمين‌ و طول‌ عمر با بركت‌ مقام‌ معظم‌ رهبري‌ و نابودي‌ كفر جهاني‌ به‌ ويژه‌ اسرائيل‌ غاصب‌ را مسئلت‌ مي‌نماييم‌.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
ابراهيم‌ اميني

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom