Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز501
دیروز2138
در هفته5957
در ماه38879
مجموع520863

بازدید کنندگان برخط

3
Online

پیام‌ تبريك‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی انتصاب‌ دكتر علي‌ لاريجاني‌ بعنوان  رياست‌ سازمان‌ صدا و سيما به‌ محضر رهبر انقلاب‌
در تاريخ 01/12/1372

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

محضر مبارك‌ ولي‌ امر مسلمين‌ جهان‌ و رهبر معظم‌ انقلاب‌
حضرت‌ آيت‌الله‌ خامنه‌اي‌ دام‌ ظله‌ علي‌ رؤوس‌ المسلمين‌

با تقديم‌ سلام‌ و تحيت‌

در آستانه‌ حلول‌ ماه‌ مارك‌ رمضان‌، پيام‌ و رهنمودهاي‌ ارزشمند و پربار و راهگشاي‌ حضرت‌ مستطاب‌ عالي‌، قلوب‌ مؤمنين‌ و شيفتگان‌ مكتب‌ انسان‌ ساز را مملو از مسرت‌ و آكنده‌ از شادي‌ نمود و ياد و خاطره‌ رهنمودهاي‌ حكيمانه‌ امام‌ راحل‌ عظيم‌الشأنمان‌ (قدس‌ سره‌) را در دلها زنده‌ كرد.

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ ضمن‌ عرض‌ تبريك‌ به‌ مناسبت‌ انتصاب‌ بجا و شايسته‌ جناب‌ آقاي‌ دكتر علي‌ لاريجاني‌ ـ دام‌ توفيقه‌ ـ به‌ رياست‌ صداوسيماي‌ جمهوري‌ اسلامي‌ ايران‌، از بذل‌ عنايت‌ آن‌ مقام‌ معظم‌ به‌ اين‌ دستگاه‌ حساس‌ كه‌ حقا سهم‌ عظيمي‌ در رشد و ارتقاء كمي‌ و كيفي‌ آگاهيهاي‌ مردم‌ در صحنه‌هاي‌ مختلف‌ سياسي‌، اجتماعي‌، علمي‌، فرهنگي‌ و اقتصادي‌ دارد، به‌ ويژه‌ در مبارزة‌ بي‌ امان‌ با تهاجم‌ گسترده‌ فرهنگي‌ دشمن‌ كه‌ امروز بزرگترين‌ خطر براي‌ انقلاب‌ اسلامي‌است‌، تشكر و قدرداني‌ مي‌نمايد.

اميد است‌ جناب‌ مستطاب‌ ايشان‌ كه‌ از خاندان‌ علم‌ و تقوي‌ و فضيلت‌ مي‌باشند با نصب‌ العين‌ قرار دادن‌ رهنمودهاي‌ خردمندانه‌ آن‌ رهبر عزيز و با استمداد و بهره‌جويي‌ از ذخاير و منابع‌ اصيل‌ و ارزشمند اسلام‌ عزيز در حوزه‌هاي‌ علميه‌ و نيز ره‌آوردهاي‌ علمي‌ مجامع‌ دانشگاهي‌، بتوانند سهم‌ وافري‌ در تبديل‌ نمودن‌ سازمان‌ صدا و سيما به‌ يك‌ دانشگاه‌ بزرگ‌ اسلامي‌ ايفاء نمايند، دانشگاهي‌ كه‌ علوم‌ و معارف‌ و اخلاقيات‌ و آداب‌ اجتماعي‌ فرهنگ‌ غني‌ و پربار اسلام‌ را در قالب‌ هنر وزين‌ بر جهانيان‌ عرضه‌ نمايد و خود كانوني‌ موثر براي‌ صدور فرهنگ‌ و ارزشهاي‌ اسلامي‌ بر شيفتگان‌ و تشنگان‌ طريق‌ هدايت‌ در عالم‌ گردد.

پيرو فرمايش‌ حضرتعالي‌؛ جامعه‌ مدرسين‌ آمادگي‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ را جهت‌ هر گونه‌ مساعدت‌ لازم‌، در راه‌ گسترش‌ اسلام‌ ناب‌ محمدي‌(ص‌)، خدمت‌ رياست‌ محترم‌ صدا و سيما اعلام‌ مي‌نمايد و از خداوند سبحان‌ خواهان‌ توفيق‌ روزافزون‌ ايشان‌ مي‌باشد.

در خاتمه‌ از درگاه‌ ايزد منان‌ طول‌ عمر با بركت‌ حضرتعالي‌ را در ظل‌ عنايت‌ و الطاف‌ خاصة‌ حضرت‌ بقية‌ الله‌ الاعظم‌ ـ ارواحنا له‌ الفدا و عجل‌ الله‌ له‌ الفرج‌ ـ و عزت‌ و شوكت‌ مسلمين‌ را در اقطار عالم‌ مسئلت‌ مي‌نماييم‌.

والسلام‌عليكم‌ و رحمة‌الله‌ و بركاته‌
جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
ابراهيم‌ اميني

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom