Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبحضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای به مناسبت هفته‌ی دولت در ارتباط تصویری با رئیس‌جمهور و اعضای دولت، سال آخر فعالیت دولت دوازدهم را فرصتی خوب برای افزایش خدمات در حوزه‌های مختلف خواندند و با بیان نکاتی درباره‌ی مسائل مهم اقتصادی همچون تولید، سرمایه‌گذاری، ارزش پول ملی و نیز فضای مجازی، تأکید کردند: باید با جدیت کامل، موانع تولید را رفع و برای حل مشکلات، همت بیشتر گماشت.
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1456
دیروز1467
در هفته1456
در ماه34378
مجموع516362

بازدید کنندگان برخط

3
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در محكوميت‌ سازش‌ ساف‌ با رژيم‌ صهيونيستي‌ و اعلام‌ تعطيلي‌ حوزه‌
در تاريخ 27/06/1372

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏
«يا ايها النبي‌ جاهد الكفار و المنافقين‌ و اغلظ‌ عليهم‌ و مأويهم‌ جهنم‌ و بئس‌ المصير»

بار ديگر دست‌ ناپاك‌ و آلوده‌ آمريكا و اسرائيل‌ در كار توطئه‌اي‌ ديگر شد و براي‌ امت‌ اسلام‌ فاجعه‌اي‌ جديد به‌ ارمغان‌ آورد و آزاد مردان‌ و مجاهدين‌ مسلمان‌ را در سراسر جهان‌ به‌ سوگ‌ نشاند.

سفاكان‌ صهيونيست‌ كه‌ خويش‌ را در برابر عزم‌ پولادين‌ جوانان‌ غيور فلسطين‌ بيش‌ از هر زمان‌ ديگر ناتوان‌ مي‌يافتند و از شكستن‌ اراده‌ آنان‌ و خاموش‌ ساختن‌ آتش‌ مقدس‌ انتفاضه‌ نوميد شده‌ بودند به‌ چهره‌هايي‌ خود فروخته‌ همانند عرفات‌ متوسل‌ شده‌ و كوشيدند با ايجاد انحراف‌ در آرمان‌ فلسطين‌ و رخنه‌ در صفوف‌ مجاهدين‌ از شدت‌ حملات‌ مبارزين‌ مسلمان‌ بر ضد خود بكاهند.

پس‌ از يكسال‌ ديپلماسي‌ پنهان‌ و ديدارهاي‌ مخفي‌، سرانجام‌ خائنين‌ به‌ آرمان‌ فلسطين‌ در صحنه‌اي‌ شرم‌آور و غم‌انگيز در كاخ‌ سفيد و در حضور كلينتون‌ دشمن‌ اسلام‌ گرد آمدند و در حالي‌ كه‌ كارتر سازمان‌ دهنده‌ قرار داد ننگين‌ كمپ‌ ديويد و جرج‌ بوش‌ جنايتكار جنگي‌ نيز حضور داشتند، دشمنان‌ ديروز دست‌ يكديگر را به‌ نشانه‌ دوستي‌ فشردند و بدين‌ گونه‌ «ساف‌» با پشت‌ كردن‌ به‌ نزديك‌ به‌ نيم‌ قرن‌ ستيز و مبارزه‌ مسلمانان‌ در راه‌ آزاد سازي‌ قدس‌ شريف‌ و پايمال‌ كردن‌ خون‌ هزاران‌ شهيد، پرچم‌ جهاد و شهادت‌ را بر زمين‌ نهاد و اسرائيل‌ غاصب‌ را به‌ رسميت‌ شناخت‌ و با اين‌ عمل‌ ننگين‌، خويشتن‌ را به‌ فضيحت‌ و رسوايي‌ كشاند. بهاي‌ اين‌ خيانت‌ بزرگ‌ تنها اعطاء حق‌ خودگرداني‌ محدود به‌ فلسطينيان‌ آنهم‌ در مناطقي‌ خاص‌ بود. گويي‌ ملت‌ بزرگ‌ فلسطين‌ تنها مشتي‌ پناهنده‌ سياسي‌ هستند كه‌ بايست‌ در سايه‌ اسرائيل‌ به‌ حيات‌ خود ادامه‌ دهند.

آمريكا و اسرائيل‌ بدانند كه‌ امضاء توافق‌ بين‌ «ساف‌ و اسرائيل‌» كه‌ نقض‌ آشكار منشور ملي‌ «فلسطين‌» است‌. همچنانكه‌ مقام‌ معظم‌ رهبري‌ در بيانات‌ مهم‌ خود فرموده‌اند: هرگز پايان‌ مبارزه‌ نخواهد بود.

زيرا عرفات‌ و دوستانش‌ از آغاز اهل‌ مبارزه‌ جدي‌ بر عليه‌ اسرائيل‌ نبودند و تصميم‌ گروهي‌ معدود و خودفروخته‌ نمي‌تواند در سرنوشت‌ ملت‌ غيور فلسطين‌ و يك‌ ميليارد مسلمان‌ كه‌ دل‌ به‌ آزادي‌ بيت‌ المقدس‌ بسته‌اند، تأثير داشته‌ باشد.

انگيزة‌ آمريكا و اسرائيل‌ در اين‌ توطئه‌ جديد، ايجاد آرايش‌ سياسي‌ نوين‌ در برابر جهان‌ اسلام‌ و انتقال‌ بحران‌ به‌ صفوف‌ مسلمانان‌ و براه‌ انداختن‌ جنگ‌ داخلي‌ و برادركشي‌ در فلسطين‌ است‌ وگرنه‌ اسرائيل‌ هيچگاه‌ به‌ صلح‌ با اعراب‌ مسلمان‌ نمي‌انديشد.

جوانان‌ شجاع‌ و برومند فلسطين‌ و ديگر مسلمين‌ غيور جهان‌ تن‌ به‌ اين‌ ذلت‌ بزرگ‌ نخواهند داد و هرگز به‌ اين‌ مصالحه‌ ننگين‌ راضي‌ نخواهند شد و جهاد خود را تا آزاد سازي‌ كامل‌ قدس‌ عزيز ادامه‌ خواهند داد.

«جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌» ضمن‌ اظهار تأسف‌ عميق‌، اين‌ مصيبت‌ بزرگ‌ را به‌ حضرت‌ بقية‌الله‌ الاعظم‌ امام‌ زمان‌ و روح‌ امام‌ راحل‌ «قدس‌ سره‌ الشريف‌» و مراجع‌ عظام‌ «دامت‌ بركاتهم‌» و مقام‌ معظم‌ رهبري‌ حضرت‌ آيت‌الله‌ خامنه‌اي‌ «مدظله‌العالي‌» و مسلمانان‌ غيور ايران‌ و جهان‌ تسليت‌ مي‌گويد.

به‌ همين‌ مناسبت‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ روز يكشنبه‌ 28/6/72 در اعتراض‌ به‌ اين‌ پيمان‌ ذلت‌بار تعطيل‌ است‌ و علماء عظام‌ و طلاب‌ عزيز با انجام‌ راهپيمايي‌ و تظاهرات‌ نفرت‌ و انزجار ابدي‌ امت‌ اسلامي‌ را از آمريكا جهانخوار و اسرائيل‌ غاصب‌ ابراز خواهند نمود.

والسلام‌ عليكم‌ و رحمة‌ الله‌ و بركاته‌
جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
ابراهيم‌ اميني

طلیعه

تصویر مطلب«اقتصاد کشور را مطلقاً به تحوّلات خارجی نباید پیوند زد» این تذکری بود که حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با هیئت دولت در دوم شهریور ماه مطرح کردند و چنین پیوندی را «خطای راهبردی» دانستند. در کنار این موضوع معظم له به تشریح موضوعات اقتصادی‌پرداختند و تولید را به عنوان راه حل  اصلی رفع مشکلات  اقتصادی معرفی و تبیین کردند.  کشور ما از جمله کشورهایی است که علاوه بر موقعیت خاص جغرافیایی طبیعی از ظرفیت‌های مادی و منابع سرشاری‌برخورداراست. این ویژگی در پیوند با فرصت‌هایی چون نیروی انسانی...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom