Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز4274
دیروز6981
در هفته19968
در ماه89900
مجموع1389680

بازدید کنندگان برخط

7
Online

اطلاعيه‌ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به‌ مناسبت‌ روز شريف‌ قدس‌
در تاريخ 24/11/1374

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏

"روز قدس‌ روز اسلام‌ است‌، روز حيات‌ اسلام‌ است‌، روز قدس‌ فقط‌ روز فلسطين‌ نيست‌ بلكه‌ روز حكومت‌ اسلامي‌ است‌. (حضرت‌ امام‌ خميني‌ قدس‌ سره‌ الشريف‌)

روز قدس‌، روز اتحاد مسلمين‌ و روز اعلان‌ همبستگي‌ عدالتخواهان‌ با فرزندان‌ رشيد اسلام‌ در سرزمين‌ مقدس‌ فلسطين‌ فرا مي‌رسد. روز قدس‌ روز فرياد غيور مردان‌ مسلمان‌ عليه‌ بي‌ عدالتي‌ها و جنايتهاي‌ كفر صهيونيستهاي‌ جنايتكار است‌. روز قدس‌ روز بر ملاشدن‌ چهره‌ نفاق‌ و تزوير، و روز جدا شدن‌ صف‌ سران‌ مرتجع‌ و سازشكار عرب‌ و مدعيان‌ دروغين‌ آزادي‌ سرزمين‌ اسلامي‌ فلسطين‌، از صفوف‌ به‌ هم‌ پيوسته‌ توده‌ مسلمان‌ و مجاهد آن‌ است‌.

و بالاخره‌ روز قدس‌ روز تجديد ميثاق‌ با آرمانهاي‌ بنيانگذار جمهوري‌ اسلامي‌ ايران‌ حضرت‌ امام‌ خميني‌ قدس‌ سره‌ الشريف‌ و روز لبيك‌ گويي‌ به‌ نداي‌ پر شور رهبر معظم‌ انقلاب‌ حضرت‌ آيت‌ الله خامنه‌اي‌ (مد ظله‌ العالي‌) است‌.

اينك‌ در آخرين‌ جمعه‌ از ماه‌ مبارك‌ رمضان‌، خيل‌ عظيم‌ مؤمنان‌ روزه‌ دار كه‌ جسم‌ و جان‌ خود را در چشمه‌سار زلال‌ رمضان‌ از ناپاكيها شسته‌اند و از مصاف‌ خصم‌ دون‌ سربلند بازگشته‌اند، با استمداد از فيوضات‌ روحاني‌ براي‌ صف‌ آرايي‌ در برابر دشمنان‌ بيروني‌ و مبارزه‌ بي‌ امان‌ تا نابودي‌ آنان‌ در جاي‌ جاي‌ سرزمينهاي‌ اسلامي‌ به‌ خيابانها خواهند ريخت‌ و هر چه‌ فرياد دارند بر سر آمريكا و اسرائيل‌ غاصب‌ خواهند كشيد.

جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌ با اظهار تشكر صميمانه‌ از مردم‌ انقلابي‌ و قدرشناس‌ ايران‌ اسلامي‌ كه‌ با شركت‌ گسترده‌ در راهپيمايي‌ روز 22 بهمن‌ موجبات‌ خوشحالي‌ و سرور علاقمندان‌ انقلاب‌ و يأس‌ و خشم‌ دشمنان‌ اسلام‌ را فراهم‌ آوردند، از امت‌ بزرگ‌ اسلام‌ دعوت‌ مي‌نمايد كه‌ با حضور يكپارچه‌ در مراسم‌ با شكوه‌ روز قدس‌ حمايت‌ و همبستگي‌ خود را با ستمديدگان‌ فلسطيني‌ اعلام‌ و با مشتهاي‌ گره‌ كرده‌ خشم‌ و انزجار خود را از آمريكاي‌ جنايتكار و رژيم‌ اشغالگر قدس‌ ابراز نمايند.

روز قدس‌، خروش‌ و بانگ‌ رساي‌ مسلمانان‌ به‌ جهانيان‌ نشان‌ خواهد داد كه‌ سرنوشت‌ ملت‌ مظلوم‌ فلسطين‌ به‌ دست‌ تواناي‌ مجاهدين‌ غيور فلسطيني‌ و در ميادين‌ نبرد با دشمن‌ متجاوز رقم‌ خواهد خورد نه‌ پشت‌ ميزهاي‌ مذاكره‌.

جامعة‌ مدرسين‌ حوزة‌ علمية‌ قم‌
ابراهيم‌ اميني ‌

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom