بيانيه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در رابط با اهانت دستگاه قضائي بلژيك
در تاریخ 15/12/1378
بسم الله الرحمن الرحیم  

ملت فهيم و انقلابى ايران اسلامى‏
اهانت صريح دستگاه قضايى بلژيك براساس ادعايى واهى و بى اساس، به شخصيت بزرگوار و مورد احترام ملت ايران جناب حجةالاسلام والمسلمين آقاى هاشمى رفسنجانى حركت بسيار زشت و موهنى بود كه مصداق بارز دخالت در امور داخلى كشور مستقل جمهورى اسلامى ايران محسوب مى‏گردد.
جامعه مدرسين حوزه علميه قم ضمن اعلام انزجار از اين اقدام غير انسانى دستگاه قضايى بلژيك به دولت آن كشور هشدار مى‏دهد كه ملت و دولت ايران هرگز دخالت در امور داخلى كشور خود را تحمل نمى‏نمايند و در صحنه دفاع از آرمانهاى والاى انقلاب اسلامى و حفظ حرمت شخصيتهاى فداكار و خدوم نظام اسلامى و ياران امام راحل (ره) خود پايدار مى‏باشند و از دولتمردان جمهورى اسلامى مى‏خواهد كه با اقدام قاطع خود توطئه گران را از دخالت در امور داخلى ايران پشيمان و سرافكنده سازند.
در خاتمه لازم به ذكر است كه متاسفانه اين حركت اهانت آميز در راستاى هجمه وسيعى است كه طى چند ماه گذشته توسط بعضى افراد معلوم الحال در مطبوعات نوظهور به ترور شخصيت ياران نظام و انقلاب پرداخته‏اند.
بر مسئولين فرهنگى و اجرايى كشور است كه با پيگيرى جدى خود زمينه سازان داخلى اين اقدام موهن را شناسايى و با آن قاطعانه برخورد نمايند.

جامعه مدرسين حوزه علميه قم