Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز4094
دیروز6981
در هفته19788
در ماه89720
مجموع1389500

بازدید کنندگان برخط

11
Online

اطلاعيه جامعه مدرسين حوزه علميه قم به مناسبت معرفى كانديداهاى اين جامعه در استان قم
در تاریخ 23/11/1378
بسم الله الرحمن الرحیم 
«وصيت من به ملّت شريف آن است كه در تمام انتخابات در صحنه باشند» امام خمينى (ره)

مردم فهيم و قدرشناس استان قم‏
ضمن تشكر از بذل محبت و پى‏گيرى‏هاى مجدانه شما مردم وفادار و انقلابى، در پاسخ به سؤالهاى مكرر شهروندان عزيز مبنى بر معرفى كانديداهاى جامعه مدرسين حوزه علميه قم، بدينوسيله آقايان حجج اسلام والمسلمين حاج شيخ حسين ايرانى، حاج سيد على يثربى و آقاى دكتر سيدمحمد ميرمحمدى «دامت تائيداتهم» را جهت تصدى امر خطير نمايندگى مجلس شوراى اسلامى حضور شما مردم آگاه و بيدار معرفى مى‏نمائيم.
لازم به ذكر است كه متأسفانه به علت بروز برخى مشكلات ادارى كه در شرائط كنونى توضيح آن به مصلحت نمى‏باشد حوزه انتخابيه جناب حجةالاسلام والمسلمين آقاى حاج سيد على اكبر ابوترابى «دام تائيده» تهران معيّن گرديد لذا از حضور اين آزاده سرافراز در رقابت انتخاباتى استان قم محروم گرديديم بر اين اساس جناب آقاى يثربى به عنوان كانديداى جايگزين ايشان و مورد تأييد جامعه معرفى مى‏گردند.

و السلام عليكم و رحمةالله و بركاته
هيأت رئيسه جامعه مدرسين حوزه علميه قم
بسمه تعالى‏

همشهريان محترم ومتدين شهيد پرور و افتخار آفرين استان مقدس قم‏

سلام عليكم‏:
با تبريك و تهنيت بمناسبت فرخنده يوم الله 22 بهمن .
اميد است شما فجر آفرينان و طلايه داران انقلاب در آن سرزمين مقدس در كنار آن حوزه مقدسه مشمول بيشترين بركات الهى باشيد در رابطه با انتخابات دوره ششم مجلس شوراى اسلامى، با عنايت و بزرگوارى جامعه محترم مدرسين و حسن نيت شما همشهريان محترم اميد مى‏رفت كه به افتخار بزرگى از خدمتگزارى شمإ؛ ّّ و آن حوزه مقدسه در زير سايه كريمه اهل‏بيت(ع)نائل آيم.
عليرغم تلاشهاى زياد براى انتقال ثبت نام اينجانب از تهران به قم متأسفانه براى مشكلات ادارى مورد قبول مسئولين محترم انتخابات قرار نگرفت، و توفيق فعاليت بعنوان كانديداى شهر مقدس قم را از دست دادم.
ضمن آرزوى صحت و سلامتى و توفيق روز افزون همگان، از شما عزيزان و محترمين گرامى درخواست مى نمايم كه به كانديداهاى مورد تأييد جامعه محترم مدرسين رأى بدهيد.

از مراحم شما سپاسگزارم.
برادر شما
سيد على اكبر ابوترابى

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom