Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز4010
دیروز6981
در هفته19704
در ماه89636
مجموع1389416

بازدید کنندگان برخط

2
Online

بيانيه جامعه مدرسين حوزه علميه قم بمناسبت يوم اللّه سيزده آبان‏
در تاریخ 12/08/1378
بسم الله الرحمن الرحیم

يوم الله 13 آبان در تاريخ درخشان انقلاب اسلامى ياد آور حماسه‏هاى بياد ماندنى ملت غيور انقلابى ايران مى‏باشد.
سالروز تبعيد بزرگ پرچمدار مبارزه با استكبار جهانى امام خمينى‏1 پس ازمدتى نه چندان دور به همت دانشجويان مسلمان پيرو خط امام به روز شكسته شدن ابهّت شيطان بزرگ تبديل گرديد.
كانون توطئه و جاسوسى با بيدارى امتى حماسه ساز به مركز نمايش خشم مردمى تبديل گرديد كه در راه پيمان صدق خويش با اسلام و انقلاب محكم و استوار استقامت كردند.
امروز پس از گذشت سالها از آن حماسه پرشور هنوز هم شاهد كينه ورزى امريكا و اذناب آن بر عليه اسلام و انقلاب مى باشيم. محاصره اقتصادى، كمك هاى همه جانبه به دشمنان ما در طول جنگ تحميلى، حمايت از رژيم غاصب صهيونيستى، غارت اموال و دارائى‏هاى مردم ايران، تلاش به منظور براندازى نظام مقدس جمهورى اسلامى در قالب تصويب بودجه و تجيهز مخالفين انقلاب، حمايت از منافقين خلق، تصويب قوانين غير انسانى بر عليه جمهورى اسلامى و هجمه همه جانبه فرهنگى بر عليه اعتقادات و مقدسات اين ملت و دهها و صدها جنايت ديگر حاصل كار نامه اين دشمن ديرينه ما مى‏باشد.
اگر بخواهيم اقدامات زورمدارانه اين دولت استكبارى را در عرصه جهانى بر عليه ملت هاى محروم و ستمديده برشماريم مجالى طولانى مى‏طلبد.
از اين رو مادامى كه ماهيت استكبارى شيطان بزرگ عوض نگرديده است بايد با تأسى به فرموده آن پير روشن ضمير امام خمينى(ره) و تحت هدايت مقام معظم رهبرى حضرت آيت الله خامنه‏اى «مدظله العالى» هر چه فرياد داريم بر سر آمريكا بزنيم.
جامعه مدرسين حوزه علميه قم ضمن گراميداشت مناسبت هاى اين يوم‏الله عزيز از عموم امت انقلابى خاصه دانشجويان و دانش آموزان فهيم مى‏خواهد كه با حضور گسترده خود آمادگى امت انقلابى را در مقابله با توطئه‏هاى آمريكاى جهانخوار اعلام نمايند.

جامعه مدرسين حوزه علميه قم
على مشكينى

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom