بيانيه تقدير و تشكر جامعه مدرسين حوزه علميه قم از حضور مردم در انتخابات 1380
در تاریخ 20/03/1380
 بسم الله الرحمن الرحیم

امت وفادار و هميشه در صحنه ايران
حضور گسترده شما گواه صدق پايمردى و وفادارى مردم ايران اسلامى در دفاع از آرمان‏هاى اسلام و انقلاب و راى به نظام با بركت جمهورى اسلامى است.
آنچه در هيجدهم خرداد 1380 شاهد آن بوديم در حقيقت لبيك به نداى مقام معظم رهبرى «مدظله» و مراجع عظام تقليد «دامت بركاتهم» و نمايش اقتدار نظام اسلامى و حمايت مردم از اين نظام مى‏باشد.
جامعه مدرسين حوزه علميه قم از اين احساس مسئوليت شما تشكر نموده از كانديداهايى كه با احساس تكليف و حضور منطقى خود در صحنه انتخابات موجبات گرم شدن رقابت در عرضه انجام وظيفه و خدمت به مردم را فراهم نمودند تقدير مى‏نمايد در همين راستا از صدا و سيماى جمهورى اسلامى كه فرصت ارائه نظرات و آراء را جهت كانديداها فراهم نموده بود تشكر مى‏نمائيم اگر چه برخى اسراف كارى‏ها، استفاده از امكانات دولتى، انجام برخى امور خلاف شرع، بيان برخى امور خلاف مذهب و حرمت شكنى هايى كه در امر تبليغ به نفع بعضى از كانديداها صورت گرفت پسنديده نبود و در محل خود قابل تأمل و رسيدگى است. به هر تقدير اميدواريم رئيس جمهور منتخب با به كارگيرى تمامى امكانات كشور و نيروهاى مؤمن و متعهد در جهت ارتقاء فرهنگ دينى، احياء ارزشهاى اسلامى و انقلابى، ايجاد اقتدار ملى، برقرارى عدالت و خدمت به مردم كوشا بوده در جهت رفع مشكلات مردم و پاسخ به مطالبات به حق آنها در رفع فقر و فساد و تبعيض اقدام نمايد.

و السلام عليكم و رحمةالله و بركاته‏
جامعه مدرسين حوزه علميه قم
على مشكينى