Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز4286
دیروز6981
در هفته19980
در ماه89912
مجموع1389692

بازدید کنندگان برخط

7
Online

  • انا لله و انا الیه راجعون
  • ضایعه ارتحال عالم وارسته حضرت آیت الله حاج سید اکبر قره باغی نماینده گران قدر مجلس خبرگان رهبری، موجب تاسف و تاثر گردید.
  • آن عالم  ربانی از شخصیت های برجسته حوزوی و سیاسی و از شاگردان مبرَّز حضرت امام خمینی(قدس سره) بودند که از شروع نهضت اسلامی در پشتیبانی از مبارزات امام راحل(قدس سره) پیش قدم بوده و همواره با بیان مواضع شفاف و به هنگام در حمایت عملی از نظام جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری، لحظه ای دریغ نکرد. آن فقیه بزرگوار عمر پربرکت و گرانبهای خویش را در راه اعتلای معارف اسلام و خدمت به مردم شریف و نجیب استان آذربایجان غربی سپری نمود.
  • جامعه مدرسین حوزه علمیه قم این ضایعه اندوهبار را به رهبر معظم انقلاب، مراجع عظام تقلید، علمای اعلام و نمایندگان محترم مجلس خبرگان، مردم شریف آن منطقه، بالاخص بیت مکرم و معزز آن مرحوم، تسلیت گفته و از درگاه خداوند سبحان، علو درجات آن عالم ربانی را مسئلت می نماید.

  • محمد یزدی
  • رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom