Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز5643
دیروز5622
در هفته34849
در ماه47932
مجموع1347712

بازدید کنندگان برخط

10
Online

اطلاعیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به مناسبت یوم الله 22 بهمن


بسم الله الرحمن الرحیم

ملت غیور و انقلابی ایران اسلامی

 

اینک که قریب به سه دهه از سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی می‌گذرد برکات و ثمرات این خیزش عظیم ملی اسلامی بیش از پیش عیان گشته است. محو طاغوت و فساد رسوخ کرده در اعماق دستگاه رژیم پهلوی به همراه تشکیل حکومتی مردمی بر پایه اصول عالیه اسلام ناب و بازگشت روحیه تضعیف شده خودباوری و اعتماد بنفس و امید به آینده در آحاد ملت پرافتخار ایران از جمله این ثمرات پرارزش و ذی قیمت است. ارزشمندتر و مهمتر آنکه در طول قریب سی سال گذشته نه تنها در عزم و اراده ملت عزیز ایران رخوت و کاستی پدیدار نگشته که به الطاف الهی و ایستادگی مستمر آنان در صحنه دفاع از ارزشها، امیدهای واهی دشمنان در شکست اهداف ملت به شکسته شدن خدعه‌ها و بدخواهی‌ آنان تبدیل شده است که این شایسته شکری مضاعف بوده و ایرانیان را به سمبل مقاومت در میان ملتهای جهان مبدل ساخته است.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن سپاس و تقدیر از این ایستادگی، اعلام می‌دارد که همگام با توده‌های میلیونی ملت حماسه آفرین در سراسر کشور در راهپیمایی عظیم 22 بهمن ماه شرکت نموده و اقتدار و صلابت اسلام و ایران را بار دیگر به زیاده خواهان و بداندیشان اثبات خواهد نمود.

بی تردید حماسه 22 بهمن ماه امسال با حضور آگاهانه و مقتدرانه ملت در 24 اسفندماه سال جاری در پای صندوق‌های آراء انتخابات مجلس شورای اسلامی تکمیل و یأس و سرخوردگی اجانب را بیش از پیش پدید خواهد آورد.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

محمد یزدی

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom