Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز6720
دیروز6812
در هفته52275
در ماه122207
مجموع1421987

بازدید کنندگان برخط

8
Online

تقدیر و تشکر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از مواضع عزتمندانه رئیس جمهور در نیویورک
در تاریخ 05/07/1386

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 

سفر پر برکت و عزتمندانه ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران جناب آقای دکتر محمود احمدی‌نژاد به نیویورک بار دیگر چهرة مقتدرانه و حقانیت انقلاب اسلامی را به جهانیان ثابت نمود.

مواضع انقلابی، ارزشی،‌غیرتمندانه و شجاعانة ایشان در اثبات حقایق انقلاب اسلامی و بیان ایده‌های‌نو، منبعث از تعالیم الهی امام راحل «قدس سره» و مقام معظم رهبری «مدظله العالی» در ادارة صحیح جامعه جهانی برپایة عدالت ومعنویت - همانگونه که انتظار آن می‌رفت - موجب استقبال و تحسین آزاد اندیشان و شکست و رسوایی فضاحت بار ظالمان و جنایتکاران بین المللی شد.

جامعه مدرسین حوزة علمیه قم ضمن تشکر از ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران به خاطر ایراد مواضع استوار و خردمندانه و استیضاح سران استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل در معرض افکار عمومی جهانیان - که موجب ترفیع هر چه بیشتر جایگاه ایران اسلامی در نزد ملل مختلف و بویژه مسلمانان گشت - تداوم توفیق ایشان در ادامه این مسیر پرافتخار را از ذات باریتعالی مسئلت می‌نماید.

بی شک با حرکت در این راه، زمان به چالش کشیده شدن بیش از پیش سردمداران زورگو و زیاده‌خواهان بین المللی توسط مظلومان و مستضعفان جهان دور نخواهد بود.

 

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

محمد یزدی

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom