Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز18
دیروز1702
در هفته4942
در ماه40564
مجموع2183575

بازدید کنندگان برخط

19
Online

اطلاعیه دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در رابطه با دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری
در تاریخ 05/03/1388

بسم الله الرحمن الرحیم

بدنبال بیان نظر اکثر اعضای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم توسط حضرت آیت‌الله یزدی ریاست محترم شورای عالی جامعه مدرسین مبنی بر حمایت از کاندیداتوری آقای دکتر محمود احمدی‌نژاد در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی، اظهار نظرهای غیر کارشناسانه و گمانه‌زنی‌های متعددی از سوی برخی رسانه‌ها در این زمینه منتشر گردید که با کمال تأسف در مواردی کذب و حاکی از روش و منش غیر اخلاقی بود.
بدینوسیله به اطلاع عموم می‌رساند که رأی‌گیری و اخذ نظرات در موضوع فوق مخفی و محرمانه صورت گرفته است و هرگونه اظهارنظر در این مورد غیر واقعی و بدون استناد و خلاف مقررات و عرف رسانه‌ای می‌باشد.
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با دعوت از همه رسانه‌های گروهی برای رعایت اخلاق انتخاباتی و رسانه‌ای، امیدوار است با تلاش همگان ، روز 22 خرداد شاهد حضور پرشور و آگاهانه ملت شریف ایران در پای صندوق‌های رأی باشیم.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
محمودرضا جمشیدی
مسؤول دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom