Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1615
دیروز1483
در هفته4837
در ماه40459
مجموع2183470

بازدید کنندگان برخط

23
Online

اطلاعيه‌ تشكر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از مسؤولين‌ امنيتي‌ در خنثي‌ كردن‌ توطئه‌هاي‌ منافقين‌
در تاريخ 19/04/1373

 

بسم الله الرحمن الرحيم‏
«ان‌ المنافقين‌ في‌ الدرك‌ الاسفل‌ من‌ النار ولن‌ تجدلهم‌ نصيرا»

ملت‌ قهرمان‌ و شهيد پرور ايران‌

بار ديگر به‌ لطف‌ پروردگار منان‌ و رهنمودهاي‌ روشنگرانه‌ مقام‌ معظم‌ رهبري‌، حضرت‌ آيت‌الله‌ خامنه‌اي‌ (مدظله‌ العالي‌) و با حضور شما مردم‌ ايثارگر و با درايت‌ و هوشياري‌ مسؤولين‌ امنيتي‌ كشور و فداكاري‌ جان‌ بركفان‌ مخلص‌ امام‌ زمان‌ (عجل‌ الله‌ تعالي‌ فرجه‌ الشريف‌) نقاب‌ از چهره‌ پليد و جنايتكار منافقين‌ رو سياه‌ به‌ كنار رفته‌ و توطئه‌ شوم‌ استكبار جهاني‌ در ايجاد تفرقه‌ بين‌ فرق‌ مسلمين‌ و نيز ايجاد درگيري‌ بين‌ پيروان‌ ديگر اديان‌ الهي‌ با نظام‌ مبارك‌ جمهوري‌ اسلامي‌ ايران‌، خنثي‌ گرديد و مكر و حيله‌ آنان‌ به‌ سوي‌ خودشان‌ بازگشت‌ و لعن‌ و نفرين‌ نيز نصيبشان‌ شد. «و مكروا و مكرالله‌ والله‌ خيرالماكرين‌».

جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌ ضمن‌ اظهار تشكر و تقدير از كليه‌ دست‌ اندركاران‌ و مسؤولين‌ امنيتي‌ و انتظامي‌ كشور كه‌ در جريان‌ دستگيري‌ عاملين‌ بمب‌ گذاري‌ حرم‌ مطهر حضرت‌ معصومه‌ (سلام‌ الله‌ عليها) و حرم‌ حضرت‌ امام‌ خميني‌ (قدس‌ سره‌ الشريف‌) و مسجد مكي‌ زاهدان‌ و نيز دستگيري‌ عاملان‌ قتل‌ دو كشيش‌ مسيحي‌، نقش‌ موثر داشتند. از اقشار ملت‌ شريف‌ و هميشه‌ در صحنه‌ ايران‌، انتظار دارد كه‌ چون‌ گذشته‌ هر گونه‌ همكاري‌ جدي‌ را با مسؤولين‌ امور به‌ عمل‌ آورند تا ضمن‌ خنثي‌ نمودن‌ توطئه‌ شيطاني‌ مزدوران‌ آمريكاي‌ جنايت‌ پيشه‌ و اسرائيل‌ غاصب‌، انشاءالله‌ هر چه‌ زودتر عاملان‌ خبيث‌ بمب‌گذاري‌ حرم‌ مطهر حضرت‌ ثامن‌ الحجج‌ (عليه‌ السلام‌) را دستگير و به‌ سزاي‌ اعمال‌ ننگين‌ خويش‌ برسانند.

همچنين‌ به‌ سازمانهاي‌ باصطلاح‌ مدافع‌ حقوق‌ بشر و عفو بين‌ الملل‌ توصيه‌ مي‌كنيم‌ كه‌ دست‌ از حمايت‌ اين‌ جنايتكاران‌ كه‌ هيچگونه‌ حرمتي‌ براي‌ اعتاب‌ مقدسه‌ مذهبي‌ قائل‌ نبوده‌ و براي‌ رسيدن‌ به‌ اهداف‌ شوم‌ خود از هيچ‌ جنايتي‌ حتي‌ نسبت‌ به‌ علماي‌ دين‌ و پيران‌ و زنان‌ و اطفال‌ خردسال‌ رويگردان‌ نيستند، بردارند و خود را نزد ملت‌ شهيدپرور ايران‌ بيش‌ از پيش‌ رسوا نسازند. «ولله‌ العزة‌ و لرسوله‌ و للمومنين‌ و لكن‌ المنافقين‌ لايعلمون‌».

والسلام‌ عليكم‌ و رحمة‌الله‌ و بركاته
جامعه‌ مدرسين‌ حوزه‌ علميه‌ قم‌
محمد فاضل‌

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom