Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز396
دیروز1240
در هفته6395
در ماه30288
مجموع2000512

بازدید کنندگان برخط

4
Online

حجت الاسلام والمسلمین فرخ فال دبیر کمیسیون سیاسی و اجتماعی دهمین اجلاس سراسری جامعه مدرسین و علمای بلاد در نوبت عصر برگزاری این اجلاسیه، گزارش این کمیسیون را خدمت حاضران ارائه نمود.


وی توجه به سبک زندگی را از مسائل مطرح شده در  این کمیسیون دانست و تاکید کرد: تغییر سبک زندگی، بالا رفتن سن ازدواج، پدیده جشن طلاق، تجمل گرایی، ترویج ولنگاری فرهنگی از جمله آسیب هایی است که در کمیسیون به آن اشاره شد.

وی ارائه سبک زندگی اسلامی، مبارزه با مراکز مبلغ سبک زندگی غربی، اصلاح سبک زندگی مسؤولان، ترویج سبک زندگی اسلامی و ترویج روحیه تلاش و اهتمام به دغدغه ها و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب را از جمله راهکارهای مطرح شده در این کمیسیون دانست.

حجت الاسلام والمسلمین فرخ فال غفلت از دشمن، تضعیف روحیه جهاد و شهادت را از دیگر نکات مطرح شده در کمیسیون سیاسی و اجتماعی دانست و گفت: ارتقای بصیرت روحانیت و جامعه، شناخت سیاست ها و نقشه ها و اهداف دشمن، تقویت روحیه جهاد و شهادت و پاسداشت مقام ایثارگران از راهکارهایی بود که در کمیسیون مطرح شد.

وی ترویج روحیه خودباوری، تبیین اصل مهم ما می توانیم، ترویج گفتمان امام، انقلاب و رهبری و پیگیری مطالبات رهبری در مبارزه با فقر و فساد و تبعیض را از دیگر مباحث مطرح شده در کمیسیون سیاسی و اجتماعی دانست.

ایشان هشدار نسبت به تحریف گفتمان امام و تضعیف گفتمان انقلاب توسط خواص را از هشدارهای مطرح شده در کمیسیون سیاسی و اجتماعی ذکر و راهکارهای مقابله با آن که در کمیسیون مطرح شد را تشریح کرد.

حجت الاسلام والمسلمین فرخ فال حذف تدریجی نیروهای مؤمن، انقلابی و نخبه و نفوذ عناصر غرب زده و تجمل گرا را از دیگر موضوعات مطرح شده در این کمیسیون ها دانست و خواستار توجه به رویش های انقلاب شد.

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom