Ayeh

رهنمود

تصویر مطلبرهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان، منظومه‌ی مفاهیم معرفتی و ارزشی اسلام را نرم افزارِ ساختار نظام اسلامی دانستند و با اشاره به لزوم روزآمد شدن این نرم افزار متناسب با گسترش دامنه‌ی فعالیت‌های نظام اسلامی و بروز چالش‌های جدید گفتند: یکی از وظایف مهم فضلا و متفکرین، تقویت مبانی فکری نظام اسلامی به‌منظور عملیاتی کردن مفاهیم دینی مورد نیاز جامعه است.  ایشان روزآمد کردن نرم افزارِ نظام اسلامی را وظیفه فضلای صاحب نظر دانستند و گفتند: البته این به‌روزرسانی به معنای...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز395
دیروز1240
در هفته6394
در ماه30287
مجموع2000511

بازدید کنندگان برخط

2
Online

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی رییس دفتر رهبر معظم انقلاب در دهمین اجلاسیه سراسری جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای بلاد سلام ویژه معظم له را خدمت تمامی حاضران ابلاغ کرد.


رییس دفتر رهبر معظم انقلاب گفت: بنده امروز صبح که از خدمت ایشان به شهر مقدس قم می آمدم ایشان فرمودند سلام و عرض ادب مرا به علما، فضلا، مراجع و طلاب حوزه علمیه در این اجلاسیه برسانید.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی که پس از سخنرانی سردار حاج قاسم سلیمانی در اجلاسیه جامعه مدرسین و علمای بلاد سخنرانی می کرد، از مجاهدت ها و تلاش های شبانه روزی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تقدیر کرد.

دهمین اجلاسیه جامعه مدرسین و علمای بلاد که از صبح پنج شنبه مورخ 18 آذر 1395 در سالن همایش های بین المللی رسول اعظم(ص) مدرسه علمیه امام کاظم(ع) آغاز شد، در نوبت عصر نیز ادامه داشت و با قرائت بیانیه پایانی به کار خود خاتمه داد.

طلیعه

تصویر مطلببیش از یک ماه از ورود جو بایدن رییس جمهور جدید آمریکا به کاخ سفید می گذرد . پیش از ورود او به کاخ سفید برخی با تحلیل‌های ساده انگارانه ، منتظر تغییرات چشمگیر در سیاست‌های جهانی ایالات متحده آمریکا بودند. اما در هفته‌های اخیر برخی رفتارهای وی در عرصه بین‌الملل، نشان داد که هیچ فرقی بین روسای جمهور آمریکا در استراتژی کلان وجود ندارد . گرچه ممکن است در برخی تاکتیک‌ها و نحوه تعامل فرق‌هایی داشته باشند. در ادامه به بررسی و تحلیل اجمالی برخی از این حرکات و رفتارها در عرصه بین الملل می پردازیم : 1 – پس...
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom