Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز128
دیروز1662
در هفته3484
در ماه44701
مجموع332240

بازدید کنندگان برخط

3
Online

 آیت الله حسینی بوشهری در آیین اختتامیه اجلاسیه سراسری جامعه مدرسین، با تشکر از شرکت مراجع عظام تقلید، علما، مدرسان، فضلا و علمای بلاد در نهمین اجلاسیه سراسری جامعه مدرسین،  گزارش اجلاسیه را تشریح کرد.

 
وی با بیان این که مجمع عمومی جامعه مدرسین تشکل جدیدی است، گفت: این مجمع بسیار ارزشمند است و حدود 400 نفر از اساتید حوزه در آن عضو هستند و هماهنگ با جامعه مدرسین عمل می کند.
 
آیت الله حسینی بوشهری مصوبات اجلاسیه و کمیسیون ها دسته بندی و به مراکز ذیربط ارسال خواهد شد، گفت: مصوبات اجلاسیه قبلی نیز خدمت رهبر معظم انقلاب و دیگر ارگان ها ارسال شد.
 
دبیر نهمین اجلاسیه سراسری جامعه مدرسین و علمای بلاد همچنین بیانیه پایانی اجلاسیه جامعه مدرسین را قرائت کرد که با تکبیر حاضران همراه بود.

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom