Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1040
دیروز1694
در هفته2734
در ماه43951
مجموع331490

بازدید کنندگان برخط

2
Online

 آیت الله محمدرضا ناصری نماینده ولی فقیه در استان یزد در نهمین اجلاسیه جامعه مدرسین و علمای بلاد با تاکید بر این که دشمن برای تخریب سبک زندگی برنامه و نقشه دارند، گفت: ما برای اصلاح سبک و الگوی زندگی باید از مدارس و آموزش و پرورش شروع کنیم.

 
وی با تاکید بر این که اگر به فکر اصلاح مدارس نباشیم در مقاطع بالاتر و دانشگاه دچار مشکل خواهیم شد، گفت: ما در خصوص عوض کردن سیستم اموزش و پرورش و دیندار کردن دانش آموزان خوب عمل نکرده ایم.
 
آیت الله ناصری اضافه کرد: دشمنان و معاندان روز به روز جری تر می شوند و نتایج آن را در برخی مدارس شاهد هستیم، روحانیت و حوزه های علمیه باید برای این خطر تدارک لازم را ببیند و چاره جویی کند.
 
وی با تاکید بر تقویت بنیه دینی جامعه و دانش آموزان، گفت: تحول بزرگ از اصلاح آموزش و پرورش و مدارس می گذرد.
 
آیت الله ناصری تصریح کرد: از جامعه مدرسین، روحانیت و حوزه های علمیه می خواهیم به داد دانشگاه فرهنگیان برسند، افراد زیادی در این دانشگاه ها درس می خوانند اگر نظارت و دقت نکنیم در آینده با چالش های بسیاری مواجه خواهیم شد.
 
وی با مطرح کردن پیشنهاد راه اندازی مدارس اسلامی از سوی روحانیت و حوزه های علمیه، تحقق این مهم را دارای آثار و برکات بسیاری برای جامعه و نظام دانست.

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom