Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز955
دیروز1694
در هفته2649
در ماه43866
مجموع331405

بازدید کنندگان برخط

7
Online

 حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی مدیر حوزه های علمیه خواهران در نوبت عصر نهمین اجلاسیه سراسري جامعه مدرسین گزارشی از وضعیت حوزه های علمیه خواهران ارائه کرد و گفت: ما رقابتی با حوزه برادران از ابتدا نداشته ایم و طبق سیاست گذاری مشخص به دنبال تحقق ماموریت های خاص خود هستیم.

 
وی با بیان این که حدود هفتاد هزار طلبه خواهر شاغل به تحصیل در سراسر کشور داریم، گفت: 467 واحد آموزشی داریم، 407 مورد زیر مجموعه مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران است، جامعه الزهرا نیز به صورت مستقل اداره می شود و بقیه نیز در استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی است.
 
وی با بیان این که 90 هزار فارغ التحصیل داریم، گفت: با عنایت آیت الله مقتدایی سطح چهار را در یکی دو استان به صورت رسمی شروع کرده ایم، هرچند از سال  های قبل به شکل غیر رسمی راه اندازی شده بود.
 
مدیر حوزه های علمیه خواهران تصریح کرد: نظام آموزشی ما پیوسته نیست بلکه مقطعی است.
 
حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی در ادامه با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن، گفت: یکی از مخاطبین اصلی تهاجم فرهنگی در جهان و ایران زنان هستند که هم نقطه هدف هستند و هم ابزار تهاجم فرهنگی.
 
وی خاطرنشان کرد: امروز این سپاه عظیم علمی فرهنگی که از برکات جمهوری اسلامی به شمار می آید در صحنه های مختلف مشغول مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن است.
 
مدیر حوزه های علمیه خواهران با بیان این که امروز در فضای مجازی چهار هزار وبلاگ نویس طلبه خواهر داریم که مشغول فعالیت تبلیغی هستند، گفت: این فعالیت در هر ماه حدود چهار میلیون بازدید کننده دارد، این سرمایه ارزشمندی برای حوزه است.
 
حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی یادآورشد: همان گونه که رهبر معظم انقلاب نسبت به این امر تعبیر پدیده مبارک داشتند، این ظرفیت نباید مورد غفلت قرار گیرد، حدود 12 هزار نفر از خواهران طلبه ما وارد مدارس آموزش و پرورش شده اند و صدها هزار فرصت تبلیغی ایجاد کرده اند.
 
وی با بیان این که ظرفیت حوزه های علمیه خواهران بسیار ارزشمند است، یادآورشد: ما خدمت مراجع عظام تقلید مکرر رسیده ایم، همه این بزرگان نسبت به اهمیت توجه به حوزه خواهران در جایگاه خود آن حساسیت ویژه داشته اند و برخی نیز از مؤسسین ما هستند.
 
مدیر حوزه های علمیه خواهران تاکید کرد: تقاضای ما این است که شما بزرگان همان گونه که سرپرستی و نظارت بر امر تعلیم و تربیت حوزه علمیه برادران را دارید نسبت به حوزه علمیه خواهران نیز داشته باشید.

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom