Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز1016
دیروز1694
در هفته2710
در ماه43927
مجموع331466

بازدید کنندگان برخط

3
Online

حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی‌، استاد حوزه و دانشگاه امروز در نهمین اجلاسیه سراسری جامعه مدرسین و علمای بلاد با تأکید بر هجرت طلاب از شهر مقدس قم به دیگر شهرها بیان داشت: ما در مناطق زیادی با کمبود روحانی مواجه هستیم و باید برای رفع این خلاء برنامه ریزی کنیم.


وی افزود: امروز طلاب باید هجرت کنند؛ هجرت وظیفه حوزویان است، اگر فردی که باید هجرت می‌کرده و نکرده است، باید در قیامت پاسخگوی این کم کاری خود باشد.

استاد حوزه و دانشگاه در ادامه با تأکید بر این‌که حوزه‌های علمیه باید فنون مختلفی را به طلاب آموزش دهند، بیان داشت: زمانی که طلبه به مسائل و فنون مختلف آشنایی داشته باشد بهتر می‌تواند در عرصه تبلیغ موفق باشد.

وی ادامه داد: امروز هر فردی كه به فنون مختلف آشنا است، موفق‌تر می‌باشد؛ نمی‌شود که همانند گذشته عمل کرد، باید با توجه به نیازهای جامعه حرکت کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی با تأکید بر آشنا بودن نسبت به مسائل روز جامعه و نیازهای مخاطبان عنوان کرد: اگر فردی نسبت به مسائل آشنایت داشته باشد می‌تواند موفق عمل کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر توجه ویژه به زکات اظهار داشت: امسال شاهد جمع آوری 235 میلیارد تومان زکات بودیم که این‌ها باید با مدیریت در دست افرادی همانند ائمه جمعه برای آبادانی کشور قرار گیرد.

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom