Ayeh

رهنمود

تصویر مطلب** حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم، راه پیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس شورای اسلامی را دو آزمون بزرگ ملت ایران خواندند و با تبیین خصوصیات نامزدهای شایسته ی مجلس، حضور پرشور و آگاهانه ی همه ی مردم در انتخابات ۲ اسفند را در حل مشکلات داخلی و بین المللی مؤثر برشمردند و تأکید کردند: هر کس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ی ظهور برسد. رهبر معظم انقلاب...
مطالب بیشتررهنمود  

آمار بازدیدکنندگان

امروز43
دیروز1662
در هفته3399
در ماه44616
مجموع332155

بازدید کنندگان برخط

4
Online

 آیت الله دری نجف آبادی در نهمین اجلاسیه جامعه مدرسین و علمای بلاد ظرفیت های کشور را برای تحقق اقتصاد مقاومتی بسیار خوب دانست و گفت: نسخه ای که در مجمع تصویب و با عنایت رهبری به مسؤولان ابلاغ شده نسخه کارگشایی چه در برابر تحریم ها و چه در شرایط غیر تحریم مؤثر است.

 
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نقش روحانیت را در ایجاد عزم و اراده همگانی بسیار مؤثر دانست و گفت: امیدواریم بتوانیم با همت همگانی کشور را از وابستگی به نفت خارج کنیم.
 
آیت الله دری نجف آبادی اضافه کرد: اگر کشور ما مبتنی بر اقتصاد مقاومتی باشد فشارهای دشمن نخواهد توانست ما را دچار چالش کند.
 
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: تک تک استان های کشور دارای ظرفیت های بسیار خوبی است که با بهره گیری از آن می توان کشور را به دستاوردهای بسیار خوبی رساند.
 
وی افزود: در این زمینه باید از کشورهایی همچون چین که روزگاری هیچ چیز نداشتند و امروز دنیا را تسخیر کرده اند استفاده کرد.
 
آیت الله دری نجف آبادی گفت: اگر همت کنیم قطعا می توانیم بر مشکلات فائق آییم و کشور را به نقطه قابل قبولی در منطقه و جهان برسانیم و به افق های سند چشم انداز دست یابیم.
 
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی مشارکت حداکثری آحاد جامعه در فعالیت های اقتصادی را امری مهم و لازم ارزیابی کرد و یادآورشد: تقویت فرهنگ جهادی در مردم و کارگزاران و افزایش بهره وری در کشور از دیگر الزامات تحقق اقتصاد مقاومتی به شمار می آید.

طلیعه

تصویر مطلب** انقلاب اسلامی ایران انقلابی دینی و کاملا مردمی بوده و هست. این دو ویژگی که از ابتدا، از مهمترین پایه‌های قدرت این انقلاب بوده است، اکنون در چله دوم انقلاب اسلامی همچنان قدرت بخش و اثر گذار است. انقلاب اسلامی در زمانه ای به وقوع پیوست که هر دو ابرقدرت حاضر در جهان تلاش داشتند اندیشه و گفتمان خود را در جوامع مختلف بسط دهند و با یارگیری و جذب ملت‌ها و دولتها به سمت خود پایه‌های سلطه جهانی خود را گسترش دهند . انقلاب اسلامی به هردوی این اندیشه‌ها " نه" گفت و با تکیه به قدرت خدا وارد میدان شد....
مطالب بیشترطلیعه  
Template Design:Jameeh modarresin Qom